04 December 2021 - Saturday

FOTON Ödül Töreni (PhotoMaraton & Street Photo Festival & Yılın Fotoğrafçı Ödülleri)

İstanbul, Bakırköy
FOTON Ödül Töreni (PhotoMaraton & Street Photo Festival & Yılın Fotoğrafçı Ödülleri)

Event Details

Fotoğraf Organizasyonları Derneği FOTON'un 2021 yılı faaliyetleri kapsamında düzenlediği PhotoMaraton İstanbul 2021 ve İstanbul Street Photo Festival 21 etkinliklerinin kazananlarının ve finale kalanlarının açıklanacağı ve aynı zamanda 22 farklı kategoriden oluşan FOTON Yılın Fotoğrafçı Ödülleri'nin sahiplerini bulacağı ödül töreni, 4 Aralık Cumartesi günü Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi'nde düzenlenecek. 

Coşkun Aral ve Yekta Kopan gibi isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı ödül törenine katılım ücretsiz!

PhotoMaraton İstanbul 2021
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin katkıları ile Canon ana sponsorluğu ve Milliyet Gazetesi medya direktörlüğünde düzenlenen PhotoMaraton İstabul 2021'in 9 dijital, 3 analog, 3 mobil ve 1 video kategori tema birincileri ve büyük ödülün sahibi olacak PhotoMaraton Birincisi 4 Aralık'ta açıklanacak.


İstanbul Street Photo Festival 2021

Uluslararası sokak fotoğrafçılığı festivali olan ISPF, bu sene Xiaomi ve Facebook Türkiye sponsorluğunda düzenlendi. Tekli, Seri, İstanbul ve Re Invent kategorilerinde yarışan katılımcıların kazananları ve finale kalanları 4 Aralık'ta açıklanacak.  


FOTON Yılın Fotoğrafçı Ödülleri

İlki geçtiğimiz sene düzenlenen Yılın Fotoğrafçı Ödülleri bu sene yeni kategori başlıkları ile açıklanacak. FOTON üyeleri tarafından belirlenen ödüller sahiplerini bulacak.

Herkese açık olan etkinlikte sektörün önemli firmaları stantları ile yer alacak. Etkinliğe firma olarak katılmak veya sorularınız için info@photomaraton.com veya info@fotondernegi.com adresini kullanabilirsiniz. 

Mekana Nasıl Ulaşılır?
Cem Karaca Kültür Merkezi, Marmaray ile Yenimahalle durağına 1-2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

www.photomaraton.com

streetphotoistanbul.com

fotondernegi.com

04 December 2021 Saturday 13:00

04 December 2021 Saturday 16:00


Cem Karaca Kültür Merkezi, Bakırköy, Bakırköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

PhotoMaraton Türkiye
PhotoMaraton Türkiye Questions For Organizer?

PhotoMaraton fotoğrafçıları aynı tema etrafında birleştiren ve zamanla yarışılan bir kültürel etkinliktir. Fotoğraf tutkusudur. Konu olarak seçilen şehrin, bölgenin tanıtımına katkıdır. Tümü fotoğrafa adanmış bir gündür.