12 November 2021 - Friday

GOOD MUSIC SERIES

Antalya
GOOD MUSIC SERIES

Event Details

DJ B...

OZAN CELIKEL

BAHAR CANCA 

ANATOLIAN SESSION

BAHAR CANCA

Elektronik müzikte sınır tanımayan ama hangi tarz olursa olsun her zaman funky kalabilen Bahar renkli kişiliği ve kalabalıktan hoşlanan yapısıyla DJ kabinin arkasında veya dans pistinde festivallerin ve partilerin ruhu olmayı başarır. Aslen Türk olan Bahar, Londra dans müziği dünyasında kalıcı bir iz bırakan en heyecan verici kadın DJ'lerinden birisidir. Doksanların ortalarında Sinema okumak için Londra'ya geldiğinde, aynı zamanda renkli müzik dünyasından etkilenip müzik kariyerine de basladı. Pozitif enerjinin insanları bir araya getirmek deki gücünden ilham alarak ve bu felsefeyle hareket eden Bahar, Londra sahnelerine çıkmaya başladı ve kısa süre sonra kendini trend belirleyici ve tamamen serbest partileri ile tanınan “Rude Not 2” underground gecelerinin yerleşik DJ'i olarak buldu. Londra'nın en prestijli ve en gözde kulüplerinin bir çoğunda çalan Bahar 18 Yıllık DJ'lik kariyeri boyunca aynı zamanda 2010 yılında kurdugu Sub Bubble Plak Şirketi sahibidir. Kendine ait 2 albümü ve Duca ve Dylan Rhymes için yaptığı remiksler de dahil olmak üzere 12 farklı albümde ismi geçmektedir. Aynı zamanda Türkiye'de “Psy-boutique Festivali”nin kurucusu ve organizatörüdür.

ANATOLIAN SESSION 

Çağdaş's interest in electronic music started at a very young age. He spent some time searching for his own music, during which time he was interested in minimal techno / techno derivatives.At a young age, he began to find a place in the underground scene of Istanbul. After a short break due to his school life, he became interested in the music of his geography. He began to interpret the ethnic arrangements that evoked his childhood tunes and childhood memories with his own touches. In 2016, he launched the Anatolian Sessions project.
He began to tell the story of Anatolia by blending the rich music culture of Anatolia with eclectic and spiritual sounds. Feeding from the languages of Anatolia (for originals), he began to tell the story of every language he used in tracks.

12 November 2021 Friday 21:00

13 November 2021 Saturday 02:00


QBIK DINNER & LOUNGE, 414 Sokak No:4, Konyaaltı, Antalya


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
MARCA EVENT Questions For Organizer?

MARCA EVENT 2009 YILINDA KURULMUŞ OLAN ŞİRKETİMİZ ÖNDE GELEN ULUSLARARASI FESTİVALLER, ETKİNLİK VE KONSER ORGANİZASYONLARINI DÜZENLEYEN PLANLAYAN ALANINDA ÖDÜLLER ALMIŞ BİR ETKİNLİK YÖNETİM ŞİRKETİDİR.

Comments