29 October 2021 - Friday

GOOD MUSIC SERIES

Antalya, Konyaaltı
GOOD MUSIC SERIES

Event Details

29 Ekim Cuma günü Konyaaltı'nın Butik Eğlence mekanlarından Qbik Pub & Bar da Bahar Canca ve Pelin Sayın'ın Melodic house ve Melodic Techno Setlerine Trombone da Ozan Çelikel eşlik edecek,Qbik Pub&Bar eşsiz atmosferinde sizleri keyifli müzikler bekliyor.

MELODICA HOUSE AND TECHNO NIGHT

BAHAR CANCA

Elektronik müzikte sınır tanımayan ama hangi tarz olursa olsun her zaman funky kalabilen Bahar renkli kişiliği ve kalabalıktan hoşlanan yapısıyla DJ kabinin arkasında veya dans pistinde festivallerin ve partilerin ruhu olmayı başarır.

Aslen Türk olan Bahar, Londra dans müziği dünyasında kalıcı bir iz bırakan en heyecan verici kadın DJ'lerinden birisidir. Doksanların ortalarında Sinema okumak için Londra'ya geldiğinde, ayni zamanda renkli muzik dunyasindan etkilenip müzik kariyerine de başladı.

Pozitif enerjinin insanları bir araya getirmek deki gücünden ilham alarak ve bu felsefeyle hareket eden Bahar, Londra sahnelerine çıkmaya başladı ve kısa süre sonra kendini trend belirleyici ve tamamen serbest partileri ile tanınan “Rude Not 2” underground gecelerinin yerleşik DJ'i olarak buldu.

Londra'nın en prestijli ve en gözde kulüplerinin bir çoğunda çalan Bahar 18 Yıllık DJ'lik kariyeri boyunca aynı zamanda 2010 yılında kurdugu Sub Bubble Plak Şirketi sahibidir. Kendine ait 2 albümü ve Duca ve Dylan Rhymes için yaptığı remiksler de dahil olmak üzere 12 farklı albümde ismi geçmektedir. Aynı zamanda Türkiye'de “Psy-boutique Festivali”nin kurucusu ve organizatörüdür.

PELİN SAYIN

Ankara kökenli, avukatlık mesleğinin yanında 2018 yılından bu yana electronica downtempo, melodic house, techno müzikle DJ'lik kariyerine devam etmekte.

OZAN CELIKEL

DJ B.  WARM UP

Performers

DJ B. (WARM UP) OZAN CELIKEL (TROMBONE) PELİN SAYIN (MELODICA HOUSE & TECHNO) BAHAR CANCA (MELODICA HOUSE & TECHNO

29 October 2021 Friday 21:00

30 October 2021 Saturday 02:00


QBIK DINNER & LOUNGE, 414 Sokak No:4, Konyaaltı, Antalya


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
MARCA EVENT

MARCA EVENT 2009 YILINDA KURULMUŞ OLAN ŞİRKETİMİZ ÖNDE GELEN ULUSLARARASI FESTİVALLER, ETKİNLİK VE KONSER ORGANİZASYONLARINI DÜZENLEYEN PLANLAYAN ALANINDA ÖDÜLLER ALMIŞ BİR ETKİNLİK YÖNETİM ŞİRKETİDİR.