02 October 2021 - Saturday

Execute Order: Dance

Ankara
Execute Order: Dance

Event Details

   Belçika’lı DJ ve prodüktör Maharti, kendi sound’unu geniş bir elektronik müzik yelpazesi arasında derleyen ve sonunda ham ve kirli ögeleri temel alan trans, rave ve endüstriyel bir tarz yakaladı. Rave Alert’ plak şirketinden ilk kez yayınladığı parçasıyla Beatport Top 100 Hard Techno listesinde yer almayı başardı. Parçasıyla birlikte Belçika ulusal radyosu ve dünyanın pek çok yerinde adını duyuran Maharti bunun yanında yayınladığı diğer pek çok parça ve dünyanın dört bir yanında aldığı sahnelerle Richie Hawtin, Joseph Capriati gibi pek çok büyük ismin ilgisini ve desteğini alan Maharti 2 Ekim gecesi Pixel kabininde fırtına estirecek
   Ankara’nın underground tarzının önde gelen yerel DJ’lerinden olan S7, her performansında bir öncekinden daha sert, daha karanlık ve daha hızlı bir gece yaşatmayı her seferinde başarıyor. DYEN, VCL, Boris gibi büyük isimlerin altında çalan ve Ankara’nın bilinmeyen partilerinde tecrübesini, Acid, endüstriyel ve rave ögelerinden oluşan enerjik setleriyle sergileyen S7 Pixel dans pistinde bir deprem yaratacak.
Başkent Ankara'dan köklenerek yarattığı melankolik atmosferle son zamanlarin lokal bazda en sansasyonel projelerinden biri olan Dismalsky setlerinde yürüttüğü buğulu soundu ve duygu yüklü melodileri, kullandığı kirli kickler ve agresif mixing stiliyle tamamlayıp dinleyiciye sislerin icinden gök gürültüleriyle sesleniyor. Ankara ve İstanbul'da pek çok başarılı sanatçıyla aynı sahneyi paylaşıp kısa süre içinde underground sahnede yerini alan Dismalsky Pixel kabininde sizlere unutamayacağınız anlar yaşatacak.

02 October 2021 Saturday 21:00

03 October 2021 Sunday 02:00


Pixel, Tunus caddesi No:66, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Comments