10 September 2021 - Friday

Raven Opening Party

Ankara
Raven Opening Party

Event Details

Fransanın Lil şehrinden gelen DJ/Prodüktör VCL; hızlı, dark ve sert parçalarıyla old school ve acid techno sound’larını dinleyicileriyle buluşturuyor. Rave Alert plak şirketinin önde gelen sanatçılarından VCL 10 Eylül gecesi Pixel’de tüm Ankara’nın hissedeceği bir deprem yaratacak.

Çıkardığı parçalarıyla 2017’de Techno piyasasına çok hızlı bir giriş yapan Dyen yaptığı ve çaldığı müziklerde Hollanda’nın rave kültüründe da en önde gelen şehri Rotterdam’da doğup büyümüş olmasının etkilerini setlerinde ve parçalarında dinleyicilerine hissettiriyor. Exhale, Possession ve Rave Alert plak şirketlerinden çıkardığı parçalarda Old school 90’s gabber ve hardcore tarzlarında ilham alan DYEN, devasa kick’ler ve karanlık synthelerle 10 Eylül gecesi Pixel dans pistinin tozunu dumana katacak.

Ankara’nın undground Techno tarzı’nın önde gelen DJ’lerinden S7 endüstriyel ve ham seslerin ön plana çıktığı ve acid ögelerinin bolca yer aldığı setleriyle gecenin açılışında sizlerle olacak.

BİLGİLENDİRME

- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

- Organizatör etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

- Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

10 September 2021 Friday 19:00

11 September 2021 Saturday 00:00


Pixel, Tunus caddesi No:66, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Comments