09 October 2021 - Saturday

NEON NIGHT 2

Ankara
NEON NIGHT 2

Event Details

Öncelikle #7Gün7GeceEğlence projemizden bahsedelim. Proje Zero Event tarafından üniversiteyi yeni kazanan veya üniversitesinden pandemi nedeniyle ayrı düşen öğrenci kitlesinin sosyalliğe geri dönüşü için 7 gün 7 gece boyunca 7 mekanda 7 farklı konsept ile 7 Parti olarak planlanmıştır. Herkesin katılımına açıktır. İyi eğlenceler dileriz.

VE FİNAL!
-
9 Ekim Cumartesi #7Gün7GeceEğlence projemizin finaline yakışır bir ZERO EVENT klasiği ile karşınızdayız. İsmimizi bu şehre NEON NIGHT ile kazımıştık ve pandemi dönemiyle iptal olan etkinliğimiz ''NEON NIGHT 2'' tekrardan sizlerle!. Bu muhteşem haftadaki her günün rengini ayrı ayrı hissedeceğimiz, artık Ankara ile Zero aracılığıyla bütünleştiğinizi hissedeceğiniz bu final etkinliğinde aklınıza gelebilecek her şey rengarenk! Bileklikler, makyajlar, görseller, kıyafetler!
-
RENKLER BİZDEN, PARLAMASI SİZDEN!
-
Kapı Açılışı : 21.00
-
Bilet: 50₺, +1 biran bizden!
-
IF Performance Hall
-
Etkinlik günü şanslı 14 bilet sahibi bilet numarası üzerinden yapılacak kura ile 2021 sonuna kadar tüm etkinliklerimize tarafımızdan +1'i ile birlikte misafir edilecektir.

Zero Event tüm etkinliklerinde kalite ile eğlenceyi paralel tutar, alana girişlerde Kadın-Erkek dengesine dikkat eder. Alanda huzursuzluk çıkaran kişileri alandan uzaklaştırma hakkını veya etkinlik alanına girişi uygun olmayan kişileri bilet iadesi yapmak şartıyla alana almama hakkını saklı tutar.
-
Biletler Biletino ve Zero Pr ekibi üyelerinde! #7gün7geceEğlence projemizin FİNAL gününde iyi eğlenceler dileriz.

09 October 2021 Saturday 21:00

10 October 2021 Sunday 00:00


IF Performance Hall, Kavaklıdere Mah. Tunus Cad. No:14/A, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

ZERO EVENT
ZERO EVENT Questions For Organizer?

Zero Event, 3 senedir Ankarada'da faaliyette olan Ankara'daki tüm üniversitelerden tamamı öğrencilerden oluşan organizasyon ekibidir. Etkinliklerinde kaliteyi, eğlenirken eğlendirmeyi ve her zaman iyi bir hizmet vermeyi temel gayesi benimser.

Comments