04 October 2021 - Monday

GAME NIGHT

Ankara
GAME NIGHT

Event Details

Öncelikle #7Gün7GeceEğlence projemizden bahsedelim. Proje Zero Event tarafından üniversiteyi yeni kazanan veya üniversitesinden pandemi nedeniyle ayrı düşen öğrenci kitlesinin sosyalliğe geri dönüşü için 7 gün 7 gece boyunca 7 mekanda 7 farklı konsept ile 7 Parti olarak planlanmıştır. Herkesin katılımına açıktır. İyi eğlenceler dileriz.

Zero Event #7gün7geceEğlence projesinin 2.gününü gururla sunar!
-
4 Ekim Pazartesi hazır konfetiyi patlatmışken, enerjimizi birlikte daha da yükselteceğimiz bir geceye ihtiyacımız var. İşte tam bu yüzden kaynaşmak için birebir ''GAME NIGHT'' bizleri bekliyor. Dart, Beerpong gibi birçok oyun ve interaktif bir eğlence bizi bekliyor. Müzik olmazsa olmaz! “Elimden kaçmaz, fena oynarım” diyorsan, hadi göster kendini! Garden Bestekar’da seni bekliyoruz!
-
Kapı Açılışı : 21.00
-
Bilet: 30₺ , +1 biran bizden!
-
Etkinlik günü şanslı 7 bilet sahibi bilet numarası üzerinden yapılacak kura ile bir sonraki gün olacak etkinliğimizde tarafımızdan +1'i ile birlikte misafir edilecektir.
-
Zero Event tüm etkinliklerinde kalite ile eğlenceyi paralel tutar, alana girişlerde Kadın-Erkek dengesine dikkat eder, alanda huzursuzluk çıkaran kişileri alandan uzaklaştırma hakkını veya etkinlik alanına girişi uygun olmayan kişileri bilet iadesi yapmak şartıyla alana almama hakkını saklı tutar.

-
#7gün7geceEğlence projemizin 2.gününde iyi eğlenceler dileriz.

04 October 2021 Monday 21:00

05 October 2021 Tuesday 00:00


Garden Bestekar, Bestekar Sokak No:60, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

ZERO EVENT
ZERO EVENT Questions For Organizer?

Zero Event, 3 senedir Ankarada'da faaliyette olan Ankara'daki tüm üniversitelerden tamamı öğrencilerden oluşan organizasyon ekibidir. Etkinliklerinde kaliteyi, eğlenirken eğlendirmeyi ve her zaman iyi bir hizmet vermeyi temel gayesi benimser.

Comments