08 October 2021 - Friday

ALL IN ONE

Ankara
50.00 TRY
ALL IN ONE

Event Details

Öncelikle #7Gün7GeceEğlence projemizden bahsedelim. Proje Zero Event tarafından üniversiteyi yeni kazanan veya üniversitesinden pandemi nedeniyle ayrı düşen öğrenci kitlesinin sosyalliğe geri dönüşü için 7 gün 7 gece boyunca 7 mekanda 7 farklı konsept ile 7 Parti olarak planlanmıştır. Herkesin katılımına açıktır. İyi eğlenceler dileriz.

Zero Event #7Gün7GeceEğlence projesinin 6.gününü gururla sunar!
-
8 Ekim Cuma, yine alternatif bombasının pimini çektiğimiz bir gece olarak bizlerle! KITE Ankara’nın 3 katında da sizlerleyiz. Bir öncekine benzer şekilde eş zamanlı olarak akacak bu programda, Ground katında chill parçalar eşliğinde yemeğinizi yiyip kaliteli vakit geçirebilicek, ortakatta Hiphop ve R&B ile afro ritimleri tüm bedeninizde hissedip dans edebilecek ve en üst katta da teknoseverleri uçuracak müthiş bir performans sergileyecek olmayı öngörüyoruz. Toplamda 13 DJ ile birlikte müziğe bolca doyacağımız bu geceye herkesi bekliyoruz!
-
Kapı açılışı : 21.00
-
Bilet : 50₺
-
Etkinlik günü şanslı 7 bilet sahibi bilet numarası üzerinden yapılacak kura ile bir sonraki gün olacak etkinliğimizde tarafımızdan +1'i ile birlikte misafir edilecektir.
-
Zero Event tüm etkinliklerinde kalite ile eğlenceyi paralel tutar, alana girişlerde Kadın-Erkek dengesine dikkat eder. Alanda huzursuzluk çıkaran kişileri alandan uzaklaştırma hakkını veya etkinlik alanına girişi uygun olmayan kişileri bilet iadesi yapmak şartıyla alana almama hakkını saklı tutar.
-

 #7gün7geceEğlence projemizin 6.gününde iyi eğlenceler dileriz.

08 October 2021 Friday 21:00

09 October 2021 Saturday 00:00


Kite Ankara, Güvenevler Mah. Güvenlik Cad. No:97, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

ZERO EVENT
ZERO EVENT Questions For Organizer?

Zero Event, 3 senedir Ankarada'da faaliyette olan Ankara'daki tüm üniversitelerden tamamı öğrencilerden oluşan organizasyon ekibidir. Etkinliklerinde kaliteyi, eğlenirken eğlendirmeyi ve her zaman iyi bir hizmet vermeyi temel gayesi benimser.

Comments