16 May 2021 - Sunday

"BEYNİNİ LGS VE YKS'YE HAZIRLA" / SINAV KAYGISINI YÖNETME EĞİTİMİ

Online
"BEYNİNİ LGS VE YKS'YE HAZIRLA" / SINAV KAYGISINI YÖNETME EĞİTİMİ

Event Details

LGS VE YKS’ye girecek sevgili öğrenci kardeşlerim, bizden size küçük bir hediye.

Ortaöğretim ve Üniversite giriş sınavına az bir zaman kaldı. Bu zamana kadar her biriniz elinizden gelenin en iyisini yaptınız. Şimdi sırada öğrendiklerinizi sınavda en etkin şekilde ortaya koymak var. 

Sınavdaki başarınızı etkileyecek dikkat, odaklanma, stres ve kaygıyı yönetme becerisini öğrenmeniz ve zihninizi kalan zaman içerinde sınava hazır hale getirmeniz mümkün. 
Duygusal, fiziksel ve zihinsel olarak sınava hazırlanmanızı sağlayacak bilgi ve teknikleri kapsayan bu eğitime sizleri bekliyoruz.
16 Mayıs Pazar günü, saat 20:00'da başlayacak eğitimimizi Zoom üzerinden gerçekleştireceğiz. 

Etkinlik öncesi sizlerle zoom linki paylaşılacaktır. 

Katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

16 May 2021 Sunday 20:00

16 May 2021 Sunday 21:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Akademus Eğitim Platformu
Akademus Eğitim Platformu Questions For Organizer?

15 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz eğitim ve danışmanlık sektöründe elde edilen tecrübeler ve donanımlar neticesinde bütün hizmetlerimizi ve ürünlerimizi AkademUS markasında toparlayarak daha bütünleşik bir yapıya erişilmiştir. AkademUS markası ile “Kurumsal Aklın Dönüşümü” mottosu altında, çalışmalarına devam etmektedir. Kurumların dönüşümünü, çalışan bireylerinin eğitimleri ile sağlamayı amaçlamaktadır. Bu noktada sahip olduğu tecrübe, eğitim yöntemleri ve uzman kadrosu ile dikkat çekecek farklar yaratmaktadır. Karlılık için çalışıyorsunuz, bunun farkındayız. Karlı olmak ve geleceğe hazır olmak; hepimiz için çözülmesi gereken 2 bilinmeyenli büyük bir denklem. Bu denklemi sizlerle çözmeye hazırız. Sizi ve sizin tüm bileşenlerinizi sürdürülebilir kılmak için sizinle birlikte koşacağız. Sizi baştan aşağıya tanıyarak geleceğe taşıyacağız. Gelecekteki siz için rekabet üstünlüğü sağlayacağız. En önemlisi her konuyu, patron, müşteri ve çalışan denkleminde ele alacağız. Bu sayede kurumunuzun ve sizin yeni dünyaya adapte olarak dönüşümünü sağlayacağız. Sizler ile birlikte kurumsal aklın dönüşümünü sağlayacağız…

Comments