16 May 2021 - Sunday

"BEYNİNİ LGS VE YKS'YE HAZIRLA" / SINAV KAYGISINI YÖNETME EĞİTİMİ

Online
"BEYNİNİ LGS VE YKS'YE HAZIRLA" / SINAV KAYGISINI YÖNETME EĞİTİMİ

Event Details

LGS VE YKS’ye girecek sevgili öğrenci kardeşlerim, bizden size küçük bir hediye.

Ortaöğretim ve Üniversite giriş sınavına az bir zaman kaldı. Bu zamana kadar her biriniz elinizden gelenin en iyisini yaptınız. Şimdi sırada öğrendiklerinizi sınavda en etkin şekilde ortaya koymak var. 

Sınavdaki başarınızı etkileyecek dikkat, odaklanma, stres ve kaygıyı yönetme becerisini öğrenmeniz ve zihninizi kalan zaman içerinde sınava hazır hale getirmeniz mümkün. 
Duygusal, fiziksel ve zihinsel olarak sınava hazırlanmanızı sağlayacak bilgi ve teknikleri kapsayan bu eğitime sizleri bekliyoruz.
16 Mayıs Pazar günü, saat 20:00'da başlayacak eğitimimizi Zoom üzerinden gerçekleştireceğiz. 

Etkinlik öncesi sizlerle zoom linki paylaşılacaktır. 

Katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

16 May 2021 Sunday 20:00

16 May 2021 Sunday 21:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Shiftedminds Eğitim Platformu
Shiftedminds Eğitim Platformu Questions For Organizer?

Shiftedminds olarak değişen ve dönüşen dünyanın kurumlardan, takımlardan ve bireylerden beklentilerinin farkındayız. Eğitimlerimizin tamamı Dünya Ekonomik Forumu'nun yayınlamış olduğu yeni yüzyıl yetkinliklerini temel alarak hazırlanmıştır. Bilimsel, güncel ve verimli çıktıları olan online eğitimleri hibritleyerek workshoplarda katılımcılarımızla buluşturuyoruz. Bilginin hafifliğine inanarak sadece teoriden oluşmayan, pratik uygulamalarla desteklenen 21. Yüz yılın yetkinliklerine cevap verecek şekilde dizayn edilmiş eğitimlerimiz ile iş dünyasının, eğitim dünyasının ve bireylerin yeni dünyaya entegrasyonunu sağlamaktayız.

Comments