15 March 2022 - Tuesday

Sevgilim Para

Online
Sevgilim Para

Event Details

Parayla ilişkinizi yeniden kuracağınız bir seans!

Para bir enerji boyutu, ve hepimiz parayı hayatımıza kolayca çekebiliriz. Bu yetenek geliştirilebilir. İçsel dönüşüme niyet ederek gerçekleşir.
Neden Para? Parayla ilişkimiz, çoğunlukla bir korku ve acı yaratan durumları çağrıştırıyor, ve aynı zamanda bundan çok daha tatmin edici bir hayatı yaşamıyor olmamız için harika bir sebep.
E hadi o zaman dönüştürmek için harekete geç! Bu seminere katılınca, parayla ilişkini yeniden nasıl kuracağını göreceksin ve bolluğun sana nasıl akacağını öğreneceksin.

Performers

Yeşim Sanal

15 March 2022 Tuesday 21:00

15 March 2022 Tuesday 22:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Akademus Eğitim Platformu
Akademus Eğitim Platformu Questions For Organizer?

15 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz eğitim ve danışmanlık sektöründe elde edilen tecrübeler ve donanımlar neticesinde bütün hizmetlerimizi ve ürünlerimizi AkademUS markasında toparlayarak daha bütünleşik bir yapıya erişilmiştir. AkademUS markası ile “Kurumsal Aklın Dönüşümü” mottosu altında, çalışmalarına devam etmektedir. Kurumların dönüşümünü, çalışan bireylerinin eğitimleri ile sağlamayı amaçlamaktadır. Bu noktada sahip olduğu tecrübe, eğitim yöntemleri ve uzman kadrosu ile dikkat çekecek farklar yaratmaktadır. Karlılık için çalışıyorsunuz, bunun farkındayız. Karlı olmak ve geleceğe hazır olmak; hepimiz için çözülmesi gereken 2 bilinmeyenli büyük bir denklem. Bu denklemi sizlerle çözmeye hazırız. Sizi ve sizin tüm bileşenlerinizi sürdürülebilir kılmak için sizinle birlikte koşacağız. Sizi baştan aşağıya tanıyarak geleceğe taşıyacağız. Gelecekteki siz için rekabet üstünlüğü sağlayacağız. En önemlisi her konuyu, patron, müşteri ve çalışan denkleminde ele alacağız. Bu sayede kurumunuzun ve sizin yeni dünyaya adapte olarak dönüşümünü sağlayacağız. Sizler ile birlikte kurumsal aklın dönüşümünü sağlayacağız…