06 April 2021 - Tuesday

GİRİŞİMCİLER İÇİN INSTAGRAM

Online
GİRİŞİMCİLER İÇİN INSTAGRAM

Event Details

Future Females Ankara -  ÜCRETSIZ Online Etkinlik

10 farklı ülkede kadın girişimcileri desteklemek amacıyla aylık etkinlikler düzenleyen Future Females, 14. Türkçe online etkinliğiyle sizlerle. Gelin tanışalım!

Haftanın 7 günü 24 saat açık olan bir mağazanız olduğunu, siz uyurken bile insanların sizin ürünlerinize ve hizmetlerinize erişebileceğini, hatta satış yapabileceğinizi düşünün. Instagram; doğru hedef kitleyi, bu kitleye erişmek için doğru strateji, marka, içerik, iletişim dili ve tonunu belirlediğinizde, doğru reklam stratejileriyle markanızı fark edilen, tercih edilen bir konuma, bu sayede de artan satışlara taşımanız için en doğru platformlardan biri. Tüketicinin değişen alışkanlıkları, keşfetme ve ilham alma motivasyonlarına dokunarak sizin de Instagram’da başarılı bir marka olmanız önünde hiçbir engel yok. 

Bu etkinliğimizde, konuşmacımız;  Dijital Pazarlama ve Strateji Danışmanı Hande Aydın, Instagram ve içerik üretimi konusundaki bilgisini ve tecrübesini, biz girişimci adayları ve hali hazırda girişimci olanlar için en etkili olacak şekilde aktaracak.


Konuşmacımız Hakkında

Hande; Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yine Bilkent Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamlamıştır. İzlesene.com’da başlayan dijital pazarlama kariyerine Twitter’da Marka Stratejisti olarak, Somera’da Strateji Direktörü pozisyonunu devralarak, sonrasında TikTok Türkiye Satış Direktörü görevinde yüzlerce marka ve ajansa TikTok’un dijital pazarlama ve reklam kullanımları, konumlanma ve kreatif stratejileri konusunda eğitme, birlikte çalışma ve başarılı projeleri hayata geçirme imkânı yakalamıştır.2020’den itibaren Facebook’un “Sınırları Aşan KOBİ’ler” programında mentörlük, “Facebook ile Öne Çıkın” programında eğitmenlik yapmaya ediyor. Kendi kurduğu şirket çatısı altında marka, KOBİ, girişimci ve e-ticaret şirketlerine büyüme odaklı dijital pazarlama, sosyal medya kullanımı ve reklamcılığı, içerik üretimi stratejileri konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlıyor.

Kayıt sonrasında size iletilecek mail ile etkinliğe giriş yapabilirsiniz. Etkinliğe katılmadan önce telefon, tablet ya da bilgisayarınıza zoom uygulamasını indirmenizi öneririz.

 

Program Akışı

19:30-19:40    Açılış ve Future Females Tanıtımı

19:40-20:30    Konuşmacı: Hande Aydın

20:30-20:50    Soru& Cevap

20:20 -21:00   Kapanış

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ankara Ambassadors:

Esra Çankaya: esra@futurefemales.co

Merve Büyükçakıroğlu: merve@futurefemales.co

Şevval Bozdağ : sevval@futurefemales.co

 

06 April 2021 Tuesday 19:30

06 April 2021 Tuesday 21:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Future Females Ankara
Future Females Ankara Questions For Organizer?

FUTURE FEMALES kadın girişimci ve girişimci adaylarından oluşan uluslararası bir topluluktur. Amacı kadın girişimcilerin başarılarına destek olmak; onlara birbirleriyle iletişime geçebilecekleri, başarı için gerekli olan kilit kaynaklara (mentörlük, fonlama, eğitim) ulaşabilecekleri bir ortam oluşturmaktır. Future Females Ankara olarak ana amacımız; ülkemizde girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulması adına kadın girişimcileri destekleyen uluslararası bir topluluğun bilgi birikimini ve desteğini arkamıza alarak, Ankara´da kadın girişimciler ve adayları için teknik ve sosyal beceriler içerikli etkinlikler düzenlemektir.

Comments