25 January 2022 - Tuesday

Girişimciler için Networking Etkinliği

Online
Girişimciler için Networking Etkinliği

Event Details

Future Females Ankara -  Girişimciler için Networking Etkinliği

Diğer girişimciler ve girişimci adayları ile tanışmak ve kendi girişiminizi onlara tanıtmak ister misiniz? Cevabınız evet ise sizi #Networking etkinliğimize bekliyoruz.

Future Females olarak en önemli amaçlarımızdan biri de, kadın girişimci ve girişimci adaylarına birbirleriyle tanışabilecekleri, iş birliği yapabilecekleri ve birbirlerinden öğrenebilecekleri bir platform oluşturabilmek. Bu nedenle 2022 yılına networking etkinliği ile başlıyoruz. 

Etkinliğimizde katılımcı sayısı 30 kişi ile sınırlıdır. O yüzden hemen kayıt yaptırmayı unutmayın!

25 January 2022 Tuesday 20:30

25 January 2022 Tuesday 22:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Future Females Ankara
Future Females Ankara

FUTURE FEMALES kadın girişimci ve girişimci adaylarından oluşan uluslararası bir topluluktur. Amacı kadın girişimcilerin başarılarına destek olmak; onlara birbirleriyle iletişime geçebilecekleri, başarı için gerekli olan kilit kaynaklara (mentörlük, fonlama, eğitim) ulaşabilecekleri bir ortam oluşturmaktır. Future Females Ankara olarak ana amacımız; ülkemizde girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulması adına kadın girişimcileri destekleyen uluslararası bir topluluğun bilgi birikimini ve desteğini arkamıza alarak, Ankara´da kadın girişimciler ve adayları için teknik ve sosyal beceriler içerikli etkinlikler düzenlemektir.