28 March 2021 - Sunday

ŞİDDETSİZ İLETİŞİM

Online
ŞİDDETSİZ İLETİŞİM

Event Details

Future Females Ankara -  Online Ücretsiz Etkinlik

10 farklı ülkede kadın girişimcileri desteklemek amacıyla aylık etkinlikler düzenleyen Future Females, 13. ücretsiz Türkçe online etkinliğiyle sizlerle. Gelin tanışalım!

Mart ayı özelinde, etkinliklerimizi sadece girişimcileri ve girişimci adaylarına yönelik değil, herkes tarafından öğrenilmesi, merak edilmesi ve özümsenmesi gerektiğini düşündüğümüz farklı konularda düzenliyoruz.

Bu etkinliğimizde, konuşmacımız Umut Güven eşliğinde “İlişkilerimizi tamamen etkileyen ve ihtiyaçlarımızı daha iyi tanımlayabilme olanağı sağlayan “Şiddetsiz İletişim” yaşamlarımızda nereye tekabül ediyor, şiddetsiz iletişimin iş hayatımızdaki veya kişisel ilişkilerimizdeki etkileri nedir gibi sorular üzerinde duracağız ve bir yöntem olarak Şiddetsiz İletişimi daha yakından tanımak ve yaşamlarımıza bu yöntemi nasıl dahil edeceğimizi konuşmak üzere bir araya geleceğiz.

Umut, şu an Ankara'da Kaos GL Derneği Akademik ve Kültürel Çalışmalar Programı bünyesinde Kaos GL Dergisi'nin Editörü olarak çalışmakta ve aynı zamanda Dergi Yayın Kurulu Üyesi. Toplumsal Cinsiyet alanında yürüttüğü çalışmalar beraberinde 2016 yılından bu yana "Şiddetsizlik" alanında atölyeler yürütüyor ve 2018 yılından itibaren Şiddetsizlik Eğitim ve Araştırma Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almakta. Bir yandan, 17 Mayıs Derneği'nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Oluşturacağınız kayıt sonrasında size iletilecek mail ile etkinliğe giriş yapabilirsiniz. Etkinliğe katılmadan önce telefon, tablet ya da bilgisayarınıza Zoom uygulamasını indirmenizi öneririz.

Program Akışı

19:30-19:40    Açılış ve Future Females Tanıtımı

19:40-20:30    Konuşmacı Umut Güven

20:30-20:50    Soru & Cevap

20:50-21:00    Kapanış

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FUTURE FEMALES kadın girişimci ve girişimci adaylarından oluşan uluslararası bir topluluktur. Amacı kadın girişimcilerin başarılarına destek olmak; onlara birbirleriyle iletişime geçebilecekleri, başarı için gerekli olan kilit kaynaklara (mentörlük, fonlama, eğitim) ulaşabilecekleri bir ortam oluşturmaktır.

Future Females Ankara olarak ana amacımız; ülkemizde girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulması adına kadın girişimcileri destekleyen uluslararası bir topluluğun bilgi birikimini ve desteğini arkamıza alarak, Ankara´da kadın girişimciler ve adayları için teknik ve sosyal beceriler içerikli etkinlikler düzenlemektir.  

Ankara Gönüllü Şehir Elçileri Ekibi

Esra Çankaya: esra@futurefemales.co

Merve Büyükçakıroğlu: merve@futurefemales.co

Şevval Bozdağ: sevval@futurefemales.co

28 March 2021 Sunday 19:30

28 March 2021 Sunday 21:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Future Females Ankara
Future Females Ankara Questions For Organizer?

FUTURE FEMALES kadın girişimci ve girişimci adaylarından oluşan uluslararası bir topluluktur. Amacı kadın girişimcilerin başarılarına destek olmak; onlara birbirleriyle iletişime geçebilecekleri, başarı için gerekli olan kilit kaynaklara (mentörlük, fonlama, eğitim) ulaşabilecekleri bir ortam oluşturmaktır. Future Females Ankara olarak ana amacımız; ülkemizde girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulması adına kadın girişimcileri destekleyen uluslararası bir topluluğun bilgi birikimini ve desteğini arkamıza alarak, Ankara´da kadın girişimciler ve adayları için teknik ve sosyal beceriler içerikli etkinlikler düzenlemektir.

Comments