29 March 2021 - Monday

Gizemli Kaçış - İnteraktif Oyun

Online
Gizemli Kaçış - İnteraktif Oyun

Event Details

Başrolde kendinizin olacağı bu ilginç oyunda, diğer katılımcılarla birlikte gizemli tapınak odalarında toplanarak size verilen şifreleri çözmeye çalışacaksınız.

Aktif olarak içinde olacağınız bu gösteride her izleyici, kendisine verilecek ipuçlarını kullanarak diğer izleyicilerden önce final sahnesine geçmek zorundadır.  Aranızdan en akıllı ve en pratik olanlar ilk sahneyi bitirerek final sahnesine geçmeyi başaracaktır, onlar için asıl süreç burada başlayacaktır.

Oyunun ilk bölümünde bireysel karar alabilen ve belki de diğer izleyicilere ihanet etmek zorunda kalanlar başarılı olurken, oyunun sonunda herkes birbiri ile yüzleşecek ve olanlar olacaktır.

Bu macera ve merak dolu oyunun içinde, zeka, algı yönetimi, merak, entrika, ihanet, yardımseverlik, bencillik, sadakat vb. kavramların tamamını bir saate sığdırırken kendinizi tanıma fırsatı bulacak bir o kadar da eğleneceksiniz.

Not: Bu edilgen şekilde izleyeceğiniz bir oyun değil, yönetmeninin yönlendirmesi ile oyun içinde aktif katılımcı olacağınız interaktif bir macera oyunudur. Başrolünde siz ve diğer katılımcılar olacaktır. Kendinizi izlemek için burdasınız.

Performers

Tiyatro Oyunu

29 March 2021 Monday 20:00

29 March 2021 Monday 21:00


Online Event - Zoom

Event Promoter