,
19 July 2020 - Sunday

ONLINE İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİ

Online
1965.00 TRY
ONLINE İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİ

Event Details

İK ÜSSÜ İnsan Kaynakları Eğitimlerinin size katacakları;
• Kendinizi tanımaya başlar, farkında olmadığınız özelliklerinizi öğrenir vizyonunuzu yükseltirsiniz.
• İletişim kurduğunuz herkesi daha farklı anlar ve onların hayatlarında unutamayacakları etkiler yaratırsınız.
• Mesleğiniz ne olursa olsun aldığınız insan ve yönetim bilgilerini şirketlerinizde uygulayarak kişisel başarınızı ve hayattan tatmin alma duygunuzu geliştirirsiniz.

İK ÜSSÜ’ nün FARKI NEDİR?
İK ÜSSÜ’nde tüm eğitimler, psikoloji bilimi temelli hazırlanmakta ve psikologlar tarafından verilmektedir. Böylece eğitimle ilgili teorik bilgiler, diğer İK eğitimi veren kurumlarda olduğu gibi bir farklı alanlarda akademik eğitim almış uzmanlar tarafından size aktarılmaz. İK ÜSSÜ eğitimleri gerçek ve yaşanmış örneklerle size aktarılır, bilimsel ve samimi bilgiler size iletilir. Aldığınız bilgileri insan kaynakları mesleğiniz boyunca unutmadan hayatınıza daha kolay yansıtırsınız.

Bu eğitimde katılımcılar insan kaynaklarının 8 ana fonksiyonunda detaylı ve birebir uygulamalar yaparak uygulamalı örnekler üzerinden sistem kurmayı öğrenirler. 

Eğitimlerimiz günlük 3 saattir. Toplam 7 gündür.

Eğitmen: Uzm. Klinik Psikolog Erkan ÇİFTE

Eğitim sonunda İK ÜSSÜ Profesyonel İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifikası Alırsınız.

Canlı Video Konferans Sistemine size göndereceğimiz bir link aracılığı ile dilediğiniz yerden, dilediğiniz cihazla (cep telefonu, tablet, bilgisayar vb) herhangi bir sorun yaşamadan ve karmaşık bir süreç izlemeden basitçe katılabilirsiniz. Her türlü teknik destek ekibimizce tarafınıza anında sağlanır. Whatsapp veya mail üzerinden tarafınıza gönderilecek linki tıklamanız yeterli olacaktır.

Eğitimi satın alma işlemini tamamladığınızda belirtmiş olduğunuz mail adresine kayıt bilgilendirmesi iletilecek ve eğitim için kesin kaydınız gerçekleştirilmiş olacaktır.

19 July 2020 Sunday 14:30

Online Event - Zoom

Event Promoter