14 March 2021 - Sunday

Sıradışı Kariyerlerde İnovasyon Direktörü Dr. Hüseyin GÜLER ile sohbetimiz

Online
Sıradışı Kariyerlerde İnovasyon Direktörü Dr. Hüseyin GÜLER ile sohbetimiz

Event Details

Bu hafta Sıradışı Kariyerler de hem kariyeri, hem çalışmaları hem de inovasyon konusunu önemli öncüsü ve oyuncusu Dr. Hüseyin GÜLER'i ağırlıyor olacağım.

İnovasyon konusuhem önemli ve bir o kadar da keyifli. Şimdiden sabırsızlanıyorum, sizlerin de keyif alacağına eminim.


İnovasyon, Yaratıcılık, Arge, Gelecek üzerine konunun uzmanı Dr. Hüseyin GÜLER ile uygulamaları, önerileri, inovasyon takımı oluşturma, geliştirme konularını konuşacağız.

Hem siz kayıt olun, hem arkadaşlarınızı davet edin, Gelin Türkiye için önemli olan bir konuda hep birlikte bilinç sıçraması gerçekleştirelim,

DR.HÜSEYİN GÜLER kimdir?

Telekomünikasyon, otomotiv, kamu, STK yönetimi ve ağaç bazlı panel sektörlerinde 20 yıllık iş deneyimi bulunan Dr.Hüseyin Güler, 16 yıllık yönetim ve liderlik tecrübesine sahiptir.

Dr.Güler, TURKCELL’de pazarlama uzmanı, TOFAŞ’ta ürün geliştirme uzmanu, TUBITAK’ta 7.Çerçeve Proramı Ulusal Koordinatörü ve Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Daire Başkanı, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nda Genel Sekreter, Kastamonu Entegre AŞ’de İş Planlama ve İnovasyon Direktörü olarak görev yaptı.


Altı yılı aşkın süredir Kastamonu Entegre’de görev yapan Dr. Güler, ayrıca TIM, DEIK, Orta Anadolu İhracatçılar Birliği ve Kocaeli Sanayi Odası’nda ülkemizin sektörel sanayi politikalarının gelişimine ve ticari diplomasi faaliyetlerine katkı yapmaktadır.


İnovasyon ağlarına yönelik çalışması ile ODTU’de doktora çalışmalarını tamamlayan Güler’in inovasyon ekonomisi konusunda yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.

Moderatör Nilgün YETİŞ kimdir?:


Uçak Mühendisi, Dönüşüm Koçu

Mesleği uçak mühendisliğini icra etmenin yanında Anlamlı iş ve Anlamlı Yaşam mottosu ile sıradışı yaşamlar, kariyerler ve yaşamlar yaratılmasına katalizör olarak çalışmaktadır.

23 yılı aşkın şirket kurulumu, yöneticilik & liderlik deneyimim, kişisel gelişim, resim ve koçluk eğitimlerim ile; almış olduğum yaratıcılık, mitoloji, Jung Psikoloji’si, liderlik, zihin yönetimi, enerji ve beden çalışmalarını kullanarak danışanlarımın önlerinde oluşturdukları engelleri aşmalarını, gerçekleri ile tanışmalarına, istedikleri yaşamı ve işi yaratmalarına yardımcı oluyorum.

Aşağıdaki Sosyal Medya Kanallarımdan sizlerle bağlantı kurmaktan memnuniyet duyarım:

Linkedin'den bağlantı için https://www.linkedin.com/in/nilgunyetis/

İnstagram: https://www.instagram.com/nilgun.yetis/

Çalışmalarımı incelemek, yazılarımı okumak için web sitemi ziyaret edebilirsiniz.. http://www.nilgunyetis.com/

Youtube kanalıma abone olarak yayınlarımı takip etmek için: https://www.youtube.com/channel/UCkkt4Qq0jfDg6-CIU0zmpsA

Linkedin Dönüşüm Liderleri Grubuma katılmak için: https://www.linkedin.com/groups/13504077/

Performers

Dr. Hüseyin Güler

14 March 2021 Sunday 14:00

14 March 2021 Sunday 15:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Nilgün Yetiş Dönüşüm Koçluğu
Nilgün Yetiş Dönüşüm Koçluğu

"Anlamlı yaşam, anlamlı iş" mottosu ile yola çıkarak iş yaşamının profesyonellerine iş ve yaşam tatmini, hedeflerine ulaşmalarında, performanslarını açığa çıkarma ve geliştirmede yardımcı olmaktadır.