16 March 2021 - Tuesday

8. Bilim ve Teknoloji Günleri

Online
8. Bilim ve Teknoloji Günleri

Event Details

16-17-18 Mart 2021 tarihlerinde IEEE Gebze Teknik Üniversitesi Öğrenci Topluluğu tarafından, “8.Bilim ve Teknoloji Günleri” bu yıl online olarak ASELSAN Ana Sponsorluğunda gerçekleşecektir. En seçkin şirketlerin C level yöneticilerinden oluşan, Bilim ve Teknoloji’de öncü, yenilikçi isimleri 3 gün boyunca 21 şirketten konukları ağırlanacaktır.

BTG'de bu yılki konseptimiz “Değişim’dir”.  "Değişimin yılında, değişenlerin BTG'sinde ben de varım"  diyerek birbirinden değerli şirketleri ağırladığımız etkinliğimizde;  ASELSAN, Roketsan, STM, Koç Sistem, Abdiİbrahim, Tüpraş, TAV, Anadolu Sigorta, Coca-Cola İçecek, Yıldız Holding, UiPath,  MediaMarkt, LC Waikiki, Shiftdelete, Logo Yazılım, KaleKalıp,  Alibaba, Monster Notebook, Kibar Holding ve Deloitte.

Gelenekselleşmiş etkinliğimiz, Türkiye’nin dört bir yanından katılacak olan öğrenci, akademisyen ve “Değişim”e ilgi duyan herkesi bir araya getirir. Her yıl birbirinden değerli ve farklı 21 şirket ve konuşmacıyı bir araya getiren etkinliğimiz, öğrencilere daha geniş staj imkanları sunmak, iş dünyasını yakından tanıma fırsatı vermek ve fark yaratmayı hedefler. Biletlerimiz tüm öğrenciler için ücretsizdir. Öğrenci dışındaki bilet satışlarının gelirlerinin büyük bir kısmı ise; 16 Mart günü Türk Eğitim Vakfı, 17 Mart günü Down Sendromlular Derneği, 18 Mart günü Mehmetçik Vakfı’na bağışlanacaktır.

Sponsorlarımız: Ana Sponsorumuz; ASELSAN, Platin Sponsorumuz; Kale, Altın Sponsorlarımız; Anadolu Sigorta, Logo Yazılım ve Kibar Holding. Gümüş Sponsorumuz; LC Waikiki, Destekçilerimiz; MediaMarkt, Tanıtırız.Biz, Medya Sponsorumuz; Shiftdelete ve Alt Yapı Sponsorumuz; 273 Media Works.

Etkinliğimiz hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. http://bilimveteknolojigunleri.com/

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Web Sitesi: https://ieeegtu.com/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/gtuieee/mycompany/

Instagram:  https://www.instagram.com/gtuieee/

Facebook: https://www.facebook.com/gtuieee/

Twitter :  https://twitter.com/gtuieee

YouTube:  https://www.youtube.com/channel/UCbOtm3hlmRMe5eGBEj77KIA

 

 

16 March 2021 Tuesday 10:00

18 March 2021 Thursday 17:00


Online Event - bilimveteknolojigunleri.com

Event Promoter

Comments