10 October 2023 - Tuesday

10. Bilim ve Teknoloji Günleri

Kocaeli, Gebze
10. Bilim ve Teknoloji Günleri

Event Details

10-11-12 Ekim 2023 tarihlerinde IEEE Gebze Teknik Üniversitesi Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenecek olan, “10.Bilim ve Teknoloji Günleri” bu yıl Gebze Kültür Merkezi’nde HAVELSAN Ana Sponsorluğunda gerçekleşecektir. En seçkin şirketlerin C-Level yöneticilerinden oluşan, Bilim ve Teknoloji’de öncü, yenilikçi isimleri 3 gün boyunca 21 farklı şirketten konuk ve akademisyenler ağırlanacaktır.

BTG'de bu yılki konseptimiz “Değer’dir”. Hem konuklarımızın hem de konuk şirketlerimizin “Değer”leri hakkında konuşacağımız bu etkinlikte Havelsan, Aselsan, TUSAŞ, Türkiye Uzay Ajansı, Vestel, Vakıf Katılım, IBM, Pepsico, Anadolu Grup, Zorlu Holding, P&G, CarrefourSA, Assan Alüminyum, Logo Yazılım, Beymen, Prometeon, TurkNET, Google ve Eczacıbaşı bizlerle olacak.

Gelenekselleşmiş etkinliğimiz, Türkiye’nin dört bir yanından katılacak olan öğrenci, akademisyen ve “Değer”’e ilgi duyan herkesi bir araya getirir. Her yıl birbirinden değerli ve farklı 21 şirket ve konuşmacıyı bir araya getiren etkinliğimiz, öğrencilere daha geniş staj imkanları sunmak, iş dünyasını yakından tanıma fırsatı vermek ve fark yaratmayı hedefler. Biletlerimiz tüm öğrenciler için ücretsizdir.

Sponsorlarımız: Ana Sponsorumuz; Havelsan Platin Sponsorlarımız; Vestel, Prometeon Altın Sponsorlarımız; Vakıf Katılım, Logo Yazılım Gümüş Sponsorlarımız: TUSAŞ, Egger Dekor, ASELSAN, Anadolu Isuzu

Etkinliğimiz hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. http://bilimveteknolojigunleri.com/

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Web Sitesi: https://ieeegtu.com/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/gtuieee

Instagram: https://www.instagram.com/gtuieee/

Facebook: https://www.facebook.com/gtuieee/

Twitter: https://twitter.com/gtuieee

YouTube: https://www.youtube.com/@IEEEGTU

 

10 October 2023 Tuesday 10:00


11 October 2023 Wednesday 10:00


12 October 2023 Thursday 10:00

12 October 2023 Thursday 18:00


Gebze Kültür Merkezi, Hacıhalil, 1222/2. Sk. No:8, 41400 Gebze/Kocaeli, Türkiye, Gebze, Kocaeli


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
IEEE GTÜ Öğrenci Topluluğu

IEEE GTU Öğrenci Topluluğu