16 January 2021 - Saturday

İREM SEFA YAYIMLAR İLE KİŞİSEL MARKANI TASARLA

Online
İREM SEFA YAYIMLAR İLE KİŞİSEL MARKANI TASARLA

Event Details

Tarihin hiçbir döneminde, neredeyse her birimiz bu kadar vitrinde olmamıştık. Okuduğumuz okuldan çıktığımız seyahatlere, işimize, dinlediğimiz müziğe kadar tüm hayatımız bir klavyenin ucunda artık. Yazdığımız bir blog yazısı vesilesiyle yeni bir iş teklifi almak da, ortak bir noktada kesişip hayatımızın aşkını bulmak da serbest. Hepimiz çok ulaşılabilir ve etkiliyiz, mesele kendimizi doğru anlatabilmek.

Sokrates bundan 2 bin 400 yıl önce, iyi bir itibar elde etmenin yolunun, nasıl görünmek istiyorsak onun için çaba sarf etmekten geçtiğini söylemiş.

Alanımızda ne kadar deneyimli ve donanımlı olursak olalım yeterince görünmediğimizi, istediğimiz etkiyi tam da yaratamadığımızı düşünüyorsak “kişisel marka”mıza stratejik bir dokunuş yapmanın vakti gelmiş olabilir.

Dünyanın bu yeni halinde, her birimiz kişisel markamızdan sorumluyken kendi değerlerimiz doğrultusunda nasıl fark yarattığımızı belirlemek ve bunu doğru kitlelere en doğru yollarla aktarmak bize düşüyor.

Bu interaktif seminerde İrem Sefa Yayımlar rehberliğinde kendi markamızı güçlendirmenin yollarını birlikte araştıracak, etkinlikten hayatımıza uyarlayabileceğimiz bir dizi faydalı stratejiyle ayrılacağız.

Neden katılmalı?

  • Kişisel marka yönetiminin neden önemli olduğuna ve ne olduğuna bakacak,
  • İş hayatında kendi markamızı oluşturmanın, görünürlüğü ve bilinirliğini arttırmanın yollarını birlikte keşfedecek,
  • Kişisel markamızı; güçlü yanlarımızı, yarattığımız faydayı, uzmanlığımızı, benzersiz değer önerimizi netleştirerek öz farkındalığımızı artıracak,
  • Kendi alanımızda yarattığımız farkı daha görünür kılmanın yollarını arayacak,
  • Hedef kitlemize en etkili şekilde nasıl ve hangi yollarla ulaşabileceğimizi araştıracağız.

Atölye Lideri

İrem Sefa Yayımlar, kariyer hayatına kurumsal şirketlerde (Ülker, Sabancı Grup, Tesco PLC) stratejik pazarlama ve marka yönetimi alanında başladı ve bu alanda uzmanlaşmıştı. Daha sonra Birleşmiş Milletler ortaklığıyla yürütülen InnoCampus Projesi’nde Girişim Hızlandırıcı Programlar proje koordinatörlüğünü ve mentorlüğünü yaptı. Kariyerine Landmark Worldwide’ın Londra Ofisi’nde, Uluslararası Bölüm Yöneticisi olarak devam ederken, Avrupa çapında yüzlerce kişiye performans koçluğu verdi. Hamilelik ve annelik izni sürecinde, kendi hamilelik ve annelik serüvenini sosyal medya üzerinden kitlelerle paylaştı.

​İrem Sefa Yayımlar, "Certified Digital Branding Strategist" ve "360 Reach Analyst" programlarını tamamlamış ve Türkiye'de bu sertifikaya sahip tek kişisel marka danışmanı olmuştur.

BrandyMe Kişisel Marka Danışmanlığı'nı kurarak iş hayatındaki kadın profesyonellere danışmanlık ve kişisel markalaşma eğitimleri veren Yayımlar, aynı zamanda ‘Brand Women Leaders’ adında uluslararası bir network ağı kurmuştur. Türkiye'deki ilk Kişisel Marka Akademisi'nin kurucusu ve eğitmenidir. Ayrıca BizBizze Kadınlar için Fikir Destek Derneği'nde ve Hackquarters'da girişimciler için mentorlük ve eğitmenlik yapmaktadır.

Atölye Hakkında

Atölyemiz, 14.00 – 16.30 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Zoom platformu üzerinden sunduğumuz online atölyemiz için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız link ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgiler, etkinlikten 2 saat önce e-posta adresinize gönderilecektir.

16 January 2021 Saturday 14:00

16 January 2021 Saturday 16:30


Online Event - Zoom

Event Promoter