05 January 2021 - Tuesday

ÇAY KOYUN YENİDEN BAŞLIYORUZ - 6 KİŞİLİK İŞ GELİŞTİRME KAMPI

Online
ÇAY KOYUN YENİDEN BAŞLIYORUZ - 6 KİŞİLİK İŞ GELİŞTİRME KAMPI

Event Details

PANDEMİ BAŞINDAN BERİ 4. GRUPLA YENİDEN

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETME GİRİŞİMCİLERİ İÇİN

KOSGEB çalışan sayısı 250 kişiye bilançosu 125 milyona kadar olan firmaları Mikro-Küçük-Orta büyüklükteki işletme olarak tanımlıyor.  Sektör bağımsız olarak, sizin işletmeniz de bu gruba giriyorsa bu çalışma sizin firmanıza büyük katma değer sağlayacaktır.

İşinin başındaki işletme sahibi olarak kararlarınızı hızlı bir şekilde hayata geçirme yeteneğine sahip olduğunuz için avantajlısınız, öte yandan günlük işlerle uğraşmak zorunda olmanız; şirkete vizyon çizmek, yeni projeler ve pazarlar geliştirmek için zaman ayırmanızı zorlaştırıyor.  Bütün bu telaşın sonunda sizden önce fikrinizi başkasının hayata geçirdiğini ya da pazardaki değişikliğin işinizi riske soktuğunu görmek ise çok üzücü.

Geç kalıp tutkunuz ve kaynaklarınız tükenmeden yeni iş olanakları yaratmak ve işletme potansiyelinizi ortaya çıkarmak için:

Değişken Dünyada Çevik İş Geliştirme ve İnovasyon Kampı

Biz her gün doğumunda çay koyar ve yeni günün potansiyeline göre yeni ümitlerle yeniden başlarız.

İşletmenizin potansiyeline uygun yeni iş alanları ve ürünler geliştirmek veya mevcut işinizdeki tıkanıklıkları gidermek için sizin gibi girişimci ve tutkulu 5 iş sahibi ile birlikte sinerjik bir ortamda;

  • Çevik iş geliştirme ve inovasyon teknikleri ile
  • Süreç boyunca mentorluk alarak ve
  • Sektörel körlükten uzak farklı sektörlerden iş sahipleri ile iş birliği ve görüş alışverişi içinde

değişken pazar koşullarına uygun olarak işinizin geliştirilmesi, rakiplerle fark yaratacak, pazarda tutunup ticari başarıya ulaşacak şekilde modellenmesi sürecini birlikte çalışıyoruz, gelişim adımlarını birlikte atıyoruz.

Kamp Programı

1.gün – Çevik Girişimcilik Yaklaşımı
2.gün – İşletmenizin Temel Değerlerinin ve Güçlü Yanlarının Belirlenmesi
3. gün – İşletmenizi Etkileyen Çevresel Koşulların Tanımlanması
4. gün – İş Modeli Yaklaşımı- Değer Önerisi ve Müşteri Segmentinizin Tanımlanması
5. gün – Belirlenen Değer Önerisi ve Segmente Göre Pazarın Değerlendirilmesi
6. gün – Pazarlama Stratejilerinizin Belirlenmesi
7. gün – Ürününüzün ve İşletmenizin Gelir Modelinin Tasarlanması
8. gün – Kilit Eylemlerinizin-Kilit Kaynaklarınızın-Kilit Ortaklarınızın Belirlenmesi
9. gün – İşletmenizin Maliyet Yapısının Oluşturulması
10 gün – İş Modeli Sunumunuz, Görüşler, Önerileri ve Destek Oturumu

  1. toplantı öncesi katılımcılara 1’er saatlik birebir mentorluk görüşmesi ile özel destek ücretsiz olarak verilmektedir.

Program haftada 2 gün, 2 saatten toplam 20 saat olarak yürütülmekte ve 1 ay sürmektedir.  Grubun sinerjisini artırması için sadece tutku ile hedefine ulaşmak isteyen aktif iş sahiplerine yöneliktir, %90 katılım ve toplantı olmayan günlerde kendi işine yönelik hazırlık ve araştırma çalışmaları yapılması gerekmektedir.   Süreç içinde hedefe doğru somut adımlar atılması yönlendirilmektedir.

Son toplantı 6 işletme sahibi ve üst düzey yöneticiden oluşan AKİL GRUP’ta her iş sahibinin geliştirdiği iş modelinin değerlendirilmesi ve desteklenmesi şeklinde gerçekleşmektedir.

Kamptan Minik Bir Kesit İzleyin

En Yakın Kamp tarihi: 5 Ocak 2021 – 9 Şubat 2021 (Salı-Perşembe-16:00-18:00) takvime ekle

Geç Kayıt                        1 Ocak 2021 ve sonrası           4500TL (kontenjan kalması halinde)

Normal Kayıt                 1 Ocak 2021’ye kadar              3500TL kayıt ve ödeme

Erken Kayıt                    20 Aralık 2020’ye kadar           2500TL kayıt ve ödeme

Süper Erken Kayıt:     10 Aralık 2020’ye kadar   2000TL iletişime geçiniz

KDV dahildir, fatura kamp sonunda teslim edilecektir. Kayıt sırasında kullandığınız e-posta adresiniz üzerinden iletişime geçilecek ve şifre iletilecektir.

Çalışmalar çevirim-içi ortamda yapılacaktır.

Detaylı bilgi ve katılımcı görüşleri için:

www.degisimmimari.com 

05 January 2021 Tuesday 16:00

09 February 2021 Tuesday 18:00


Online Event - www.degisimmimari.com

Event Promoter

Biletino Logo
DEĞİŞİM MİMARI Questions For Organizer?

DEĞİŞİM MİMARI-İnovatif Yönetim Danışmanlığı Demet DEMİRER, PMP, PSM1 Y.Mimar, İşletme Mentörü, Profesyonel Koç, Proje Yöneticisi, İş Modeli Tasarımcısı Sosyoloji Öğrencisi Temel yaşam amacı: • İyiye güzele doğru değişimin içinde etkin rol almak. • Sürekli öğrenmek ve gelişmek İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mimarlık Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 20 yılı aşkın süre üretim, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde yöneticilik görevi üstlendi, yenilikçi ve dijital dönüşüm projelerine liderlik etti, sektördeki firmalara kurumsal gelişim ve proje yönetimi danışmanlığı yaptı. 2015 yılından beri, KOSGEB girişimcisi olarak kurduğu, “DEĞİŞİM MİMARI - İnovatif Yönetim Danışmanlığı” firması bünyesinde; tekno girişimlere, KOBİ’lere ve büyük ölçekli firmalara çözüm ve insan odaklı olarak yeni ve rekabetçi fikirler geliştirip hayata geçirme konusunda Koçluk/mentorluk/ danışmanlık/ eğitmenlik yapmaktadır. Hızla değişen dünyada işletmelerin sürdürülebilir başarı için çalışma alışkanlıklarını değiştirerek iki temel başlık altında: • DEĞİŞKEN DÜNYADA ÇEVİK İŞ GELİŞTİRME • DEĞİŞKEN DÜNYADA ÇEVİK PROJE YÖNETİMİ Konularına odaklanmaları ve reflekslerini geliştirmeleri konusunda sektör ve ölçek bağımsız olarak çalışmalar yürütmektedir. Bu şekilde farklı sektörlerdeki bakış açısı ve yönetim yaklaşımlarının diğer sektörleri de geliştirmesine katkı sağlamaktadır. “İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÇEVİK DÖNÜŞÜM” hareketinin lideridir. Uzmanlıkları: Yenilikçi ve rekabetçi İş Modeli geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi, çevik proje yönetimi yaklaşımı. Üyelikleri: İPYD : İstanbul Proje Yönetim Derneği (www.ipyd.org) , AC : Association for Coaching PMI : Project Management Institute Kayserili, iyi derecede İngilizce biliyor ve bir çocuk annesi.

Comments