,
16 May 2020 - Saturday

ONLINE WORLD E-COMMERCE FORUM

Online
ONLINE WORLD E-COMMERCE FORUM

Event Details

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı ile her yıl düzenli olarak İstanbul’da ve farklı ülkelerde gerçekleştirilen WORLD E-COMMERCE FORUM, bu yıl online olarak düzenlenecek.

ONLINE WORLD E-COMMERCE FORUM 2020, İngiltere Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisinin (TİM) organizasyon partnerliği ile gerçekleştiriliyor. Türkiye’de ilklere sahne olacak forum, online olarak düzenlenen bu çapta ilk forum olacak. Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi sebebiyle ilk defa online olarak düzenlenecek forum, tüm firmaların katılımına açık olacak ve ücretsiz katılım sağlanabilecek.

WORLD ECOMMERCE FORUM, e-ihracat odağında sektörün gelişiminin ve hedeflerinin oturumlar ve workshoplarla ele alındığı ilk ve en büyük etkinliktir. WORLDEF, forum ile e-ihracat ile kalkınmanın desteklenmesi için tüm paydaşlara katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın: https://worldef.net/konferans/world-e-commerce-forum-2020/

16 May 2020 Saturday 12:00

16 May 2020 Saturday 17:30


Online Event - DealRoom

Event Promoter

WORLDEF
WORLDEF Questions For Organizer?

2017 yılında Ömer Nart tarafından kurulan WORLDEF, uluslararası e-ihracat platformudur. E-ihracat ekosisteminde Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası eğitim, etkinlik ve danışmanlık organizasyonu olan WORLDEF, TİM ve Ticaret Bakanlığı desteğiyle Türkiye’nin üretim gücü ve kapasitesini e-ihracat ile geliştirmeye odaklanmıştır. Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi haline getirme vizyonu taşımaktadır. E-ihracatı KOBİ’lere ve perakende markalarına daha ulaşılabilir yapmayı hedeflemektedir.

Comments