21 October 2021 - Thursday

WORLD E-COMMERCE FORUM

İstanbul
WORLD E-COMMERCE FORUM

Event Details

WORLD E-COMMERCE FORUM, global e-ticaret ekosistemini buluşturuyor

“E-ticaretin Davos’u” WORLD E-COMMERCE FORUM için geri sayım başladı. 21 Ekim’de İstanbul’da düzenlenecek etkinlik, e-ticaretin liderlerini buluşturacak.

Uluslararası e-ticaret ve e-ihracat platformu WORLDEF tarafından Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı düzenlenen WORLD E-COMMERCE FORUM’un sekizincisi, “E-Ticaretin Rönesansı-Avrasya’nın Dijital Başkenti: İstanbul” ana temasıyla 21 Ekim’de Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul’da düzenlenecek. Etkinlik, e-ticaretin liderlerini bir araya getirecek.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un da katılması beklenen etkinlikte, İngiltere’nin eski Dışişleri Bakanı Jack Straw, Lüksemburg Başbakanı ve eski Avrupa Parlamentosu Başkanı Jean-Claude Juncker konuşmacı olarak yer alacak.

21 October 2021 Thursday 09:00

21 October 2021 Thursday 17:30


Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Kuruçeşme, Muallim Naci Caddesi No: 62, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

WORLDEF
WORLDEF Questions For Organizer?

2017 yılında Ömer Nart tarafından kurulan WORLDEF, uluslararası e-ihracat platformudur. E-ihracat ekosisteminde Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası eğitim, etkinlik ve danışmanlık organizasyonu olan WORLDEF, TİM ve Ticaret Bakanlığı desteğiyle Türkiye’nin üretim gücü ve kapasitesini e-ihracat ile geliştirmeye odaklanmıştır. Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi haline getirme vizyonu taşımaktadır. E-ihracatı KOBİ’lere ve perakende markalarına daha ulaşılabilir yapmayı hedeflemektedir.

Comments