21 February 2020 - Friday

Çağrı Sinci Konser

İstanbul
Çağrı Sinci Konser

Event Details

Türkiye'de sokak stili ve underground hiphop denince ilk akla gelen isimlerden olan Çağrı Sinci, yeni albüm sonrası  konseri için 21 Şubat Cuma akşamı özel konukları ile birlikte KargaArt sahnesinde!
 
Çağrı Sinci, lirisist ve storyteller ekolünün sayılı temsilcilerinden olmakla birlikte, şarkılarındaki politik ve toplumcu gerçekçi satırlarıyla dikkat çeker. 2001 senesinde "HipHop Menu 2" albümüyle başlayan kariyerine; birçok EP/EP albüm, single ve birbirinden değerli birçok sanatçıyla sayısız düet sığdırmıştır. 2019 yılında çıkardığı Çığlık EP’sinin ardından aynı sene içerisinde müzikseverlerin beğenisine sunduğu Çığ EP’si ile hem modern hem de old school Türkçe Rap dinleyicilerinden tam not almıştır. Türkiye'de sokak stili ve underground hiphop denince ilk akla gelen isimlerden olan Çağrı Sinci, Argo İzmir ve Beton Orman MC’si bir Yeraltı Sakinidir.
 
Warm-up  Güns 
 
Kapı Açılış: 20.00
Etkinlik Saati: 21.00
*Tüm etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır.

21 February 2020 Friday 21:00

21 February 2020 Friday 23:55


Kargart, Kadife Sk. No 16 Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
BetonOrman Questions For Organizer?

Beton Orman Türkiye şartlarında alternatif, yeraltı, farklı sayılabilecek müzik türlerinin tanıtım, üretim, promosyon ve etkinlik organizasyonları ile bu türlere ait kültürün tanıtımını yapmaktadır. Reggae, Dub, Ska, Dancehall, D’n’B, Jungle, Dubstep, Dub Techno, Breakbeat, Hardcore, Rap, Soul, Funk, Afrobeat ve buraya sığmayacak kadar uzun bir yelpazedeki türler ile ses sistemi ve bas kültürünü yaymayı hedeflemektedir.

Comments