11 May 2019 - Saturday

Beton Orman B.O Hal Ankara Lansmanı

İstanbul
Beton Orman B.O Hal Ankara Lansmanı

Event Details

Son bir senedir hazırlıkları devam eden, nisan ayında Beton Orman etiketiyle yayınlanacak olan “B.O HAL” derleme albümünün lansman konseri 11 Mayıs Cumartesi akşamı Ankara/Shelter sahnesinde! Özel konuklarla birlikte sahnede dev bir kadro ağırlayacak olan bu çok özel lansman konseri, Beton Orman'ın yayınlayacağı yeni albüm için büyük bir kutlama partisi tadında geçecek.

Gecenin kadrosu ise epey kalabalık: Aga B,Çağrı Sinci, Ben Büdü, Afel, Genjah, ve Da frogg Sahnede bu isimlere deck'lerin başında Da Frogg eşlik edecek. Gecenin  after party'sini ise Alphadub seçkisiyle geçireceğiz.

Beton Orman son bir senedir hazırlıkları devam eden “B.O HAL” albümü ile geri dönüyor! BETON ORMAN etiketi ile yayınlanacak olan albüm, 16 farklı sanatçıyı bir araya getiriyor. 2016 yılında yayınlanan “Beton Orman Dub Sampler” albümüne nazaran daha geniş bir sound çeşitliliği barındıran albüm Reggae, Dub, Hip-Hop türevlerini harmanlıyor. Beton Orman imzasıyla yayınlanan ikinci derleme albüm olacak olan “B.O HAL”, bu kez farklı müzikal disiplinlerden gelen sanatçıları buluşturuyor.

Albümde yer alan Ezhel, Aga B, Da Poet, Farazi ve Ben Büdü gibi Hip-Hop sound üstatlarının parçalarında yer alan Karayip dokunuşları bir hayli ilgi çekici. Bunun yanı sıra “B.O HAL”de underground familyasının tanıdık isimleri olan King Fifi, Da Frogg, Genjah, Komadub, Afel, Levvera, SVS ve albümdeki tek grup olma özelliğini taşıyan Dub Again yer alıyor.

11 May 2019 Saturday 21:15

12 May 2019 Sunday 03:15


Shelter, Kavaklıdere Mahallesi, Bestekar Sokak no 38, Ankara Türkiye, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
BetonOrman Questions For Organizer?

Beton Orman Türkiye şartlarında alternatif, yeraltı, farklı sayılabilecek müzik türlerinin tanıtım, üretim, promosyon ve etkinlik organizasyonları ile bu türlere ait kültürün tanıtımını yapmaktadır. Reggae, Dub, Ska, Dancehall, D’n’B, Jungle, Dubstep, Dub Techno, Breakbeat, Hardcore, Rap, Soul, Funk, Afrobeat ve buraya sığmayacak kadar uzun bir yelpazedeki türler ile ses sistemi ve bas kültürünü yaymayı hedeflemektedir.