12 February 2020 - Wednesday

Berrak Yurdakul ile Yeni Başlayanlar İçin Mindfulness

İstanbul
Berrak Yurdakul ile Yeni Başlayanlar İçin Mindfulness

Event Details

Uzun yıllardır pratik yapan bir Budist. Ev Yapımı Bir Paraşüt, Senin Hakkında 7 Şey Düşündüm kitaplarının yazarı olan Berrak Yurdakul, Joint Idea’da sizlere Mindfulness pratiğinin Budist kökeninden, Evrimsel psikolojinin zihnimiz üzerindeki etkilerinden bahsederken “Kendimizi negative düşüncelerden nasıl kurtarabiliriz?, Kötü alışkanlıklarımızı nasıl bırakabiliriz?, Kendimizle olan ilişkimiz neden bozuk ve bu ilişkiyi nasıl onarabiliriz?, Enerjimizi tasarruf etmek ve yaşam enerjimizi yükseltmek için neler yapabiliriz?, Neden meditasyon yapmalıyız?, Meditasyon nasıl yapılır? Sorularının cevaplarını bizlerle paylaşacak. 

Etkinliğin teorik içeriğinin yanı sıra katılımcılar günlük yaşamlarında kurtulmak istedikleri alışkanlıkları ve negatif şartlanmaları engellemek adına bazı egzersizler deneyimleyecek.

12 February 2020 Wednesday 19:30

12 February 2020 Wednesday 22:30


Joint Idea, Kanyon, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Joint Idea Questions For Organizer?

Joint Idea insan algoritması ile işleyen ve sürdürülebilir bir Dünya için yaratıma alan açan sinerji ve iş birliği platformu. Joint Idea’nın daimi gelişim platformu Life Works Labs kapsamında gerçekleştirilen eğitimler, atölyeler, sohbetler ve alan tutma çalışmaları, uluslararası sosyal kabilemiz Love Mafia üyelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Amacımız kendini gerçekleştirmeye ve yaratıcı gücünü uyandırmaya niyet etmiş kişilere bizlere okullarda öğretilmeyen ve yeni dünyada ihtiyacımız olan donatıları ulaştırmak. Sizleri aramızda görmek bizlere keyif verecektir. Sosyal kabilemize dahil olmak isteyenleri www.lovemafia.co'ya davet etmek isteriz.

Comments