,
20 December 2019 - Friday

Blok Zinciri Teknolojisine Giriş / Bitay Akademi

İstanbul
Blok Zinciri Teknolojisine Giriş / Bitay Akademi

Event Details

Bitay Akademi olarak İstanbul'un Finans Merkezi Maslak'ta düzenlediğimiz Blok Zinciri Teknolojisine Giriş eğitimlerimize bekleriz

About this Event

İnternetin hayatımıza girişinden itibaren bu sonsuz derinliğe gün geçtikçe yeni teknolojiler eklenmekte. Blok zinciri teknolojisi de bu teknolojilerden kullanılabilirlik ve güvenilirlik konusunda içlerinde şuan en çok dikkat çekeni. Pek çok büyük şirketler sistemlerini bu teknolojiye entegre ederken, bu teknolojiyle hayatımıza giren kripto paraları da çoktan ödeme sistemlerine eklediler ve eklemeye devam ediyorlar.

Sizin de bu teknolojiyle alakalı;

“Nedir bu blokzinciri?”,

“Nerede kulanılmalıdır?”,

“Neden bu kadar güvenilir?”,

“Projemde nerede kullanmalıyım?”,

“Bitcoin ve ethereum gibi kripto paralarla blok zinciri teknolojisinin arasında nasıl bir ilişki var?”

Bu vb sorularınıza cevap bulacağınız ücretsiz eğitimlerimize bekliyoruz. Eğitimimiz her Cuma akşam 17.00 ile 18.30 arasında gerçekleşecektir. Katılım sınırlıdır.

20 December 2019 Friday 17:00

Eski Adres, Maslak mah. Eski Büyükdere cad. GİZ 2000 Plaza No: 7/2 34398 Sarıyer / İstanbul, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Bitay Teknoloji
Bitay Teknoloji info@bitay.com 0850 466 66 00

Bitay Teknoloji, Türkiye'nin en gelişmiş dijital para alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan ileri düzey trade sistemini hem web hem de mobil uygulama olarak sunan borsadır. Ayrıca, geleceğin finans teknolojisine dayalı masrafsız ve anlık para transferi ile anlaşmalı üye işyerlerimizde de dijital para olarak ödeme sistemi imkanı sunmaktadır. Global Borsaların en büyükleriyle yaptığımız çözüm ortaklığı anlaşmaları ile de Türkiye'deki en fazla ürün çeşitliliğine ve piyasa hacim derinliğine sahip firmadır. Platformumuz Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Desteği ile Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'ında Araştırma-Geliştirme Projesi olarak geliştirilmiştir. %100 Yerli ve kendi bünyemizde olan yazılım ekibimizle Trading platformundan, Cüzdan 'lara kadar bütün gelişmiş teknolojimiz, en güvenli şekilde hizmet vermekte olup; 3. parti yazılım kesinlikle kullanılmamıştır. Kurucularımızın Finansal Teknoloji ve Yatırım sektörlerindeki uzun soluklu tecrübelerinin de ışığında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.