23 March 2020 - Monday

Dijital Paralar ve Blok Zincir Teknolojisine Giriş

İstanbul
Dijital Paralar ve Blok Zincir Teknolojisine Giriş

Event Details

Bitay Akademi olarak düzenlediğimiz Dijital Paralar ve Blok Zincir Teknolojisine Giriş eğitimimize bekleriz.

About this Event

İnternetin hayatımıza girişinden itibaren bu sonsuz derinliğe gün geçtikçe yeni teknolojiler eklenmektedir. Blok zinciri teknolojisi ise kullanılabilirlik ve güvenilirlik konusunda bu teknolojilerin en dikkat çekenidir. Pek çok büyük şirket sistemlerini bu teknolojiye entegre ederken, bu teknolojiyle hayatımıza giren kripto paraları da çoktan ödeme sistemlerine eklediler ve eklemeye devam ediyorlar.

Siz de eğitimimize katılarak Dijital Paralar ve Blok Zincir Teknolojisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğitimimiz ücretsiz olup katılımcılara sertifika verilecektir.

23 March 2020 Monday 14:00

23 March 2020 Monday 15:30


Bitay Teknoloji, Mecidiyeköy, Şehit Ahmet Sokak,Mecidiyeköy İş Merkezi Kt:4 Daire:73-74 Şişli/İstanbul, Türkiye, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Bitay Teknoloji
Bitay Teknoloji Questions For Organizer?

Bitay Teknoloji, Türkiye'nin en gelişmiş dijital para alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan ileri düzey trade sistemini hem web hem de mobil uygulama olarak sunan borsadır. Ayrıca, geleceğin finans teknolojisine dayalı masrafsız ve anlık para transferi ile anlaşmalı üye işyerlerimizde de dijital para olarak ödeme sistemi imkanı sunmaktadır. Global Borsaların en büyükleriyle yaptığımız çözüm ortaklığı anlaşmaları ile de Türkiye'deki en fazla ürün çeşitliliğine ve piyasa hacim derinliğine sahip firmadır. Platformumuz Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Desteği ile Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'ında Araştırma-Geliştirme Projesi olarak geliştirilmiştir. %100 Yerli ve kendi bünyemizde olan yazılım ekibimizle Trading platformundan, Cüzdan 'lara kadar bütün gelişmiş teknolojimiz, en güvenli şekilde hizmet vermekte olup; 3. parti yazılım kesinlikle kullanılmamıştır. Kurucularımızın Finansal Teknoloji ve Yatırım sektörlerindeki uzun soluklu tecrübelerinin de ışığında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Comments