25 March 2020 - Wednesday

Teknik Analize Giriş / Bitay Akademi

İstanbul
Teknik Analize Giriş / Bitay Akademi

Event Details

Bitay Akademi olarak düzenlediğimiz Teknik Analize Giriş eğitimimize bekleriz.

About this Event

Teknik analiz gözünüzü korkutmasın!

Siz de sizin için hazırladığımız Teknik Analize Giriş Eğitimine katılarak Bitcoin, Ripple, Litecoin gibi kripto paraların yatırımını yaparken ihtiyaç duyduğunuz her şeyi öğrenebilir ve piyasaya girmeden önce olası kayıpları önlemek için nasıl önlem alınacağını öğrenirsiniz.

Eğitimimiz ücretsiz olup katılımcılara sertifika verilecektir.

25 March 2020 Wednesday 14:00

25 March 2020 Wednesday 15:30


Bitay Teknoloji, Mecidiyeköy, Şehit Ahmet Sokak,Mecidiyeköy İş Merkezi Kt:4 Daire:73-74 Şişli/İstanbul, Türkiye, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Bitay Teknoloji
Bitay Teknoloji Questions For Organizer?

Bitay Teknoloji, Türkiye'nin en gelişmiş dijital para alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan ileri düzey trade sistemini hem web hem de mobil uygulama olarak sunan borsadır. Ayrıca, geleceğin finans teknolojisine dayalı masrafsız ve anlık para transferi ile anlaşmalı üye işyerlerimizde de dijital para olarak ödeme sistemi imkanı sunmaktadır. Global Borsaların en büyükleriyle yaptığımız çözüm ortaklığı anlaşmaları ile de Türkiye'deki en fazla ürün çeşitliliğine ve piyasa hacim derinliğine sahip firmadır. Platformumuz Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Desteği ile Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'ında Araştırma-Geliştirme Projesi olarak geliştirilmiştir. %100 Yerli ve kendi bünyemizde olan yazılım ekibimizle Trading platformundan, Cüzdan 'lara kadar bütün gelişmiş teknolojimiz, en güvenli şekilde hizmet vermekte olup; 3. parti yazılım kesinlikle kullanılmamıştır. Kurucularımızın Finansal Teknoloji ve Yatırım sektörlerindeki uzun soluklu tecrübelerinin de ışığında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Comments