23 November 2019 - Saturday

Management Study with Executives (MSE)

İstanbul, Sarıyer
Management Study with Executives (MSE)

Event Details

Management Study with Executives (MSE); Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından bu sene 9. Kez düzenlenecek olan, 2 gün boyunca üst düzey yöneticilerden kariyer basamaklarını tırmanırken yapılması/yapılmaması gerekenlerin tecrübelere dayatılarak ortaya konacağı Türkiye’nin en prestijli kariyer zirvelerindendir.

MSE’de Networking Break’ler sayesinde sektörlerin lider şirketlerinden gelen CEO’lar ile bire bir iletişim kurabilir, samimi bir sohbet ortamında aklındaki sorulara cevap bulabilirsin.

Altı yıl önce Yılın En İyi İş Adamı seçilen Ahmet Nazif Zorlu’nun MSE 13’te söylediği “Bu organizasyon benim gençliğimde olsaydı Vestel şu an çok daha büyük olurdu.” sözü neye dayanıyor?
Dört yıl önce Yılın En iyi İş Kadını seçilen Begümhan Doğan Faralyalı’nın “Ben hayatta da kendini bilmeden yaşamaya çalışmanın çok zor bir mücadele olduğunu düşünüyorum. Onun için kendinizi tanımaya bu etkinlikle başlayın.” sözü de Ahmet Nazif Zorlu’yu destekler nitelikte.

MSE’de ayrıca üst düzey yöneticilere kendini göstermek ve deneyimleyerek öğrenmek için önemli fırsatlar sunan vaka analiz çalışmaları ve workshoplar da olacak.
Bir kariyer etkinliğinden beklenen her şeyi fazlasıyla karşılayan MSE 23-24 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesinde!

*Etkinliğimiz sertifikalıdır.

23 November 2019 Saturday 10:00

24 November 2019 Sunday 18:30


Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, Rumeli Hisarüstü, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
ENSO

1914 yılında Robert Kolej Mühendis Mektebi Talebe Cemiyeti (RKMMTC) olarak kurulan ve 1989 yılında bugünkü ismine kavuşan, Türkiye'nin ilk öğrenci kulübü. Türkiye’nin en eski ve en köklü öğrenci kulübü unvanını elinde tutan kulübümüz, bu sene 106. Yılını kutlamanın haklı gurunu ve mutluluğunu yaşamaktadır. 1914 yılından beri üyelerine her zaman sihirli bir ortam sağlayan ailemiz; sizlere sıcacık dostlukları, üniversitede geçirebileceğiniz en verimli ve en eğlenceli zamanları sunuyor!