08 November 2019 - Friday

Bilmediğimi Bilmediklerim 2: Kararların Kilit Taşı "Değerler"

İstanbul
Bilmediğimi Bilmediklerim 2: Kararların Kilit Taşı "Değerler"

Event Details

Değerler kırmızı çizgilerimizdir ve kritik karar alma anı geldiğinde değerlerimize baş vururuz. Orda olduklarını bilmeyiz fakat değerler aldığımız kararların baş rol oyuncusudur. O an gelip karar vermen gerektiğinde ne yapmamız gerektiğini bize net bir şekilde söyleyen içimizdeki ses bizim değerlerimiz. Hakkaniyet, saygı, dostluk, başarı, güç, sevgi, özgürlük... Değerlerimiz bizi biz yapar ve başına gelen tüm iyi ve kötü şeylerden onlar sorumludur. Sen değerlerinin ne olduğunu biliyor musun? Bu etkinlikten kendi değerlerini öğrenerek ayrılacaksın.

Murat Yerdekalmazer Hakkında

"20 yıla yakın reklam ajansı, internet firmaları, telekom operatörleri gibi kuruluşlarda görev aldım. Çalıştığım şirketlerin pazarlama departmanlarında uzman seviyesinden CMO seviyesine kadar tüm kademlerde çalışma fırsatım oldu. Bu süre boyunca birçok eğitim, kişisel gelişim programına katıldım ve yavaş yavaş kendimi tanımaya çalışmanın keyifli olduğunu anladım. Aslında insanı tanımakla ilgili uğraştığımı da zaman içinde öğrendim.

Kendimi iyi etmek için öğrendiklerimin başkalarının da işine yarayacağını görünce bu alanı kendime iş edindim ve 2014 yılında profesyonel hayatı bırakıp danışmanlık ve koçluk işini seçtim. Şirketlere eğitim ve danışman olarak hizmet vermenin yanı sıra uluslararası akredite bir koç olarak beyaz yakalılara ve profesyonel sporculara performanslarını arttırmaları ve kariyerlerini daha iyi yönetebilmeleri için destek veriyorum.

08 November 2019 Friday 19:30

08 November 2019 Friday 21:30


Joint Idea, Kanyon, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Joint Idea Questions For Organizer?

Joint Idea insan algoritması ile işleyen ve sürdürülebilir bir Dünya için yaratıma alan açan sinerji ve iş birliği platformu. Joint Idea’nın daimi gelişim platformu Life Works Labs kapsamında gerçekleştirilen eğitimler, atölyeler, sohbetler ve alan tutma çalışmaları, uluslararası sosyal kabilemiz Love Mafia üyelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Amacımız kendini gerçekleştirmeye ve yaratıcı gücünü uyandırmaya niyet etmiş kişilere bizlere okullarda öğretilmeyen ve yeni dünyada ihtiyacımız olan donatıları ulaştırmak. Sizleri aramızda görmek bizlere keyif verecektir. Sosyal kabilemize dahil olmak isteyenleri www.lovemafia.co'ya davet etmek isteriz.

Comments