04 October 2019 - Friday

Bilmediğimi Bilmediklerim 1: Asosyal Değil, İçe Dönük

İstanbul, Şişli
Bilmediğimi Bilmediklerim 1: Asosyal Değil, İçe Dönük

Event Details

İçe dönük olmak bir kusur ya da eksiklik değildir. Dışa dönük olmak gibi bir kişilik tipidir. Eğer kalabalık sosyal ortamlardan sıkılıyorsan, enerjini toplamak için yalnız kalmaya ihtiyacın varsa, bu etkinlik ilginizi çekmiş olmasına rağmen “Orda tanımadığım bir sürü kişi olacak ben en iyisi gitmeyeyim?” diye içinden geçirdiysen sen bir içe dönüksün. Bir kere olsun kendini zorla ve bu etkinliğe katıl kendinle ilgili bir sürü bilgi edineceksin ve özellikle sosyal ilişkilerde kendini suçlamaman gerektiğini fark edeceksin.

Önemli uyarı: Lütfen etkinliğe gelmeden https://www.16personalities.com/tr önce sitesindeki testi doldurup kişilik profilinizi öğrenerek etkinliğe katılın

Murat Yerdekalmazer Hakkında

"20 yıla yakın reklam ajansı, internet firmaları, telekom operatörleri gibi kuruluşlarda görev aldım. Çalıştığım şirketlerin pazarlama departmanlarında uzman seviyesinden CMO seviyesine kadar tüm kademlerde çalışma fırsatım oldu. Bu süre boyunca birçok eğitim, kişisel gelişim programına katıldım ve yavaş yavaş kendimi tanımaya çalışmanın keyifli olduğunu anladım. Aslında insanı tanımakla ilgili uğraştığımı da zaman içinde öğrendim.

Kendimi iyi etmek için öğrendiklerimin başkalarının da işine yarayacağını görünce bu alanı kendime iş edindim ve 2014 yılında profesyonel hayatı bırakıp danışmanlık ve koçluk işini seçtim. Şirketlere eğitim ve danışman olarak hizmet vermenin yanı sıra uluslararası akredite bir koç olarak beyaz yakalılara ve profesyonel sporculara performanslarını arttırmaları ve kariyerlerini daha iyi yönetebilmeleri için destek veriyorum.

04 October 2019 Friday 19:30

04 October 2019 Friday 21:30


Joint Idea, Kanyon, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Joint Idea Questions For Organizer?

Joint Idea insan algoritması ile işleyen ve sürdürülebilir bir Dünya için yaratıma alan açan sinerji ve iş birliği platformu. Joint Idea’nın daimi gelişim platformu Life Works Labs kapsamında gerçekleştirilen eğitimler, atölyeler, sohbetler ve alan tutma çalışmaları, uluslararası sosyal kabilemiz Love Mafia üyelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Amacımız kendini gerçekleştirmeye ve yaratıcı gücünü uyandırmaya niyet etmiş kişilere bizlere okullarda öğretilmeyen ve yeni dünyada ihtiyacımız olan donatıları ulaştırmak. Sizleri aramızda görmek bizlere keyif verecektir. Sosyal kabilemize dahil olmak isteyenleri www.lovemafia.co'ya davet etmek isteriz.