20 July 2019 - Saturday

Çok Yetenekli, Çok Kararsız: Çokpotansiyellilik

İstanbul, Maltepe
Çok Yetenekli, Çok Kararsız: Çokpotansiyellilik

Event Details

Çevrenizdeki herkes hayattaki biricik yeteneğini veya mesleğini keşfetmiş ya da en azından kabullenmiş görünüyor. Standart bir iş, bir hobi, tek bir meslek… Normal olan bu olsa gerek. Oysa sizin durumunuz çok farklı. İlginizi tek bir meslek ya da konu çekmiyor. Üstelik çocukluktan beri böylesiniz. ‘Büyüyünce ne olacaksın?’ sorusuna her gün farklı bir cevap verdiniz. Onlarca farklı hobi kursuna gittiniz; meslek seçimi sizin için tam bir kabustu, hala seçtiğinize emin değilsiniz. Belki çok alan değiştirdiniz. Bazılarının dediğine göre maymun iştahlısınız, ya da sürekli daldan dala konuyorsunuz. Fakat böyle düşünseler dahi sizi şaşkınlık ve gizli bir kıskançlıkla izliyorlar, çünkü elinizi hangi işe atsanız başarılı oluyorsunuz. Hangi yaşta, hangi konumda neyle ilgilenmeye başlasanız evet, başarıyorsunuz!

Çokpotansiyellinin tanımı tam olarak şu: Tek bir alana ilgi duymak yerine birden fazla alana ve konuya eşit derecede ilgi duyanlar.

İlk bakışta büyük bir zenginlik gibi görünen, fakat yönetmesi zor bir cevher; çokpotansiyellilik. Bu atölye, çokpotansiyelliliğini en verimli biçimde yönetmek; dağınık görünen bir hayatı noktaları doğru birleştirerek benzersiz bir başarı hikayesine dönüştürmeyi öğrenmek, enerjisini doğru kullanarak kaybolmuşluk hissinden doyumlu bir yaşam hissine geçmek isteyen tüm çokpotansiyelliler için. 

Atölye lideri: Gözde Attila

Gözde Attila, Saint Michel Fransız Lisesi’nin ardından Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Reklamcılık alanında başladığı kariyerini on yıl boyunca çeşitli reklam ajansları ve kurumların pazarlama bölümlerinde sürdürdü, Samsung, Yandex, Kellogg's, Bridgestone, Milka, Tefal, Pınar, Philip Morris ve MediaMarkt’ın da içinde bulunduğu 50’nin üzerinde global ve yerli markanın marka yönetimini yaptı. Cannes Lions da dahil olmak üzere onlarca ödüllü reklam kampanyasını yönetti; stratejisini yaptığı sosyal sorumluluk projesiyle Türkiye birincisi olarak Google Londra'ya davet edildi. 2013 yılında, ICF onaylı koçluk eğitimini tamamlayarak profesyonel koç olarak da hizmet vermeye ve eğitimler düzenlemeye başladı. 2018 yılında, pazarlama ve koçluk disiplinlerini bir araya getirdiği bireysel ve kurumsal marka danışmanlığı firmasını kurdu. Pazarlama ve psikoloji alanındaki bloğu gozdeattila.com’da ve çeşitli sektörel yayınlarda makaleler yazmakta ve eğitimler düzenlemektedir.

20 July 2019 Saturday 11:00

20 July 2019 Saturday 14:00


Kamara - Bostancı - Hazır Ofis / Sanal Ofis, İstasyon Yolu Sk No 3 Altıntepe, Maltepe, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
The Brandvisors

The Brandvisors, marka stratejisi ve yönetimi hizmeti veren bir marka danışmanlığı firmasıdır. Psikoloji temelli yaklaşımı ve müşteri deneyimi odaklı yöntemiyle sıfırdan marka oluşturma, yeniden konumlandırma ve marka yönetimi hizmetleri vermektedir.