23 May 2020 - Saturday

Psikologlar için Marka Yönetimi

Online
Psikologlar için Marka Yönetimi

Event Details

İster birey, ister kurum adıyla hizmet veriyor olsun, psikologlar için marka yönetimi özel ve kendine has bir alan. Konunun hassasiyeti ve uzmanlık gerektiriyor oluşu, psikologlar için marka yönetimini özel olarak ele almayı gerektiriyor. Bu programda, Koç Üniversitesi psikoloji bölümü mezunu ve marka stratejisti Gözde Attila ile, dijital pazarlama yöneticisi Gökçe Ülken, psikologlara özel marka stratejisi ve dijital pazarlama yöntemlerini katılımcılara sunacaklar. Her bir katılımcıyla yapılacak birebir görüşmelerle, öğretilenlerin uygulamaya dökülmesi ve eğitmenler tarafından değerlendirilmesi de, yine eğitim kapsamında gerçekleşecek. Eğitim, online olarak Zoom üzerinden yapılacak. 

Program Günleri:

23 Mayıs Cumartesi 10:00 - 13:00 / Eğitim

28 & 29 Mayıs - Her bir katılımcıyla özel olarak belirlenecek saatlerde 30 dakikalık birebir görüşmeler.

30 Mayıs Cumartesi - 10:00 - 13:00 / Eğitim

Program Detayları:

23 Mayıs Cumartesi / 10:00 - 13:00

Markanızın Temellerini Oluşturun

Hassas bir sektörde markalaşmak

Marka mı, bilirkişi mi? Kendi adınız mı, kurum adı mı?

Markanızı tanımak: Markanızın kişiliği ve değerleri

Marka amacınızı bulmak

Hedef kitlenizi belirlemek

Benzersiz marka vaadinizi oluşturmak

28 & 29 Mayıs - Her bir katılımcıyla özel olarak belirlenecek saatlerde 30 dakikalık birebir görüşmeler.

Marka stratejisi ilk çalışmaların değerlendirilmesi ve yorumların verilmesi.

30 Mayıs Cumartesi / 10:00 - 13:00

İlretişim Stratejinizi Belirleyin

Hangi kanallarda yer almalıyım?

İçerik türleri ve farkları: İlham vermek ve Ötesi

İçerik planı oluşturmak

Görsel dilinizi yaratmak ve online tasarım araçları

Ürünleriniz ve paketlerinizi oluşturmak

Dijital Reklamlarınızı Yönetin

Google aramasında bulunan psikolog olmak

Hangi kanallarda, neden reklam vermeli?

Reklam hesaplarını kurmak ve yönetmek

Dijital reklam bütçesi oluşturmak

Eğitmenler:

Gözde Attila 

Gözde, Saint Michel Fransız Lisesi’nin ardından Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. 2009 yılında başladığı reklamcılık kariyerinde, içlerinde Samsung, Brisa, Yandex, İntema, Pınar, Ülker, Unilever, Tefal, Rowenta, Diageo ve Philip Morriss’in de bulunduğu 50’nin üzerinde markanın yönetimini yaptı. Türkiye’ye Cannes Lions getiren ünlü sosyal sorumluluk projesi Samsung Duyan Eller ve YouTube yarışmasında ona Türkiye birinciliği kazandıran İnternet Güvenliği projesi en sevdiği işleri. Uzun süre reklam kariyerini Leo Burnett'te devam ettirdikten sonra, son olarak MediaMarkt pazarlama ekibinde görev yapan Gözde, 2018’de kendi marka danışmanlığı şirketini kurdu.

Aynı zamanda Alain de Botton’un dünyaca ünlü eğitim kurulu The School of Life’da fakülte üyesi olaran Gözde, İçe Dönüklerin Sakin Gücü adlı eğitimi vermekte ve kurumlar için iletişim eğitimleri düzenlemektedir.

Gökçe Ülken

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Gökçe Ülken, kariyerine İş Bankası pazarlama bölümünde başladı. Ardından Turkcell ve Mavi’nin pazarlama ekiplerinde yer aldı. 2014 yılında Google Irlanda'da çalışmaya başlayan Gökçe, yaklaşık 5 yıl süren Google'daki kariyeri boyunca Türkiye'nin önde gelen e-ticaret ve perakende markalarının online büyüme ve dijital pazarlama stratejilerini yönlendirmek üzere hesap yönetimi ve danışmanlık görevlerinde bulundu. Türkiye'ye döndükten sonra Visa Turkiye ofisi Pazarlama ekibinde yer aldı ve 2019'da Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak The Brandvisors'a katıldı. Gökçe aynı zamanda Bogazici Universitesi Isletme bölümünde misafir konuşmacı olarak dijital pazarlama stratejisi derslerine katılmaktadır.

Performers

Gözde Attila, Psikolog & Marka Stratejisti, The Brandvisors Kurucu Gökçe Ülken, Eski-Google'lı, The Brandvisors Dijital Pazarlama Yöneticisi

23 May 2020 Saturday 10:00

30 May 2020 Saturday 13:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
The Brandvisors

The Brandvisors, marka stratejisi ve yönetimi hizmeti veren bir marka danışmanlığı firmasıdır. Psikoloji temelli yaklaşımı ve müşteri deneyimi odaklı yöntemiyle sıfırdan marka oluşturma, yeniden konumlandırma ve marka yönetimi hizmetleri vermektedir.