28 June 2019 - Friday

NEXLAB Grand Opening

Bursa
NEXLAB Grand Opening

Event Details

19:30 HAPPY HOUR
20:30 LET’S TALK

Yeni bir maceranın lansmanını kutlamak için 28 Haziran'da bize katıl!

Yaratıcı faaliyetlerin birleştigi bir platform olan NEXLAB, Grand Opening etkinliği kapsamında yerel kültürel dinamikler ile etkileşime geçmeyi hedeflemektedir.
Yaratıcı potansiyeli açığa çıkartacak ve ilham kaynağı olacak etkinlik için başlangıç saati 19.30’dur.Sercan Baykuş ile keyifli müzikler dinleyeceğimiz Happy hour ile başlanıp, çesitli aktiviteler, tanıtımlar, oyunlar ve söyleşi ile saat 10’a kadar etkinlik devam edecek.
Toplumsal, ekonomik, endüstriyel süreçlerdeki dönüşüm, bunların küresel ve yereldeki yansımaları, bu dönüşümler ile birlikte hayatımıza giren yeni kavramların ve yaklaşımların konuşulacağı söyleşide;

Doç. Dr. Nadir Yıldırım, Bursa Teknik Üni. Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü 
Hülya Aras, Dijital Dönüşüm Uzmanı
Furkan Eyikul, OPS Teambuilding Kurucusu, Moderatör 

bizlerle birlikte olacak.

Yeni fikirlere ve motivasyonlara zemin sağlanacak. Canlı bir ekosistem için yaratıcı bir topluluğun tohumları atılacak.

28 June 2019 Friday 19:30

28 June 2019 Friday 22:00


NEXLAB, 23 Nisan Mah. Mithat Paşa Cad. Detay Premium No:21 A/C Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa


View Map

Event Promoter

NEXLAB
NEXLAB Questions For Organizer?

Gelişen yeni nesil teknolojilerin, fiziksel ve dijital üretim araçlarının keşfedilmesine, anlaşılmasına, kullanılmasına; profesyonel ve amatör birikime sahip kişilerin bir araya gelip üretim yapabilmelerine, işlerini geliştirebilmelerine, projelerini paylaşabilmelerine imkan sağlıyor, birlikte daha iyi bir gelecek inşa etmek için çalışıyoruz. Aynı zamanda teknoloji, tasarım, girişimcilik, bilim, sanat, zanaat konularında atölye çalışması, söyleşi, performans, gösteri, sergi türlerinde etkinlikler düzenliyoruz.