21 June 2019 - Friday

Kurumsaldan Sonra Hayat Var Mı?

İstanbul
Kurumsaldan Sonra Hayat Var Mı?

Event Details

Kurumsal yaşam her geçen gün daha çok sorgulanır, iş dünyası da bir yandan kabuk değiştirirken, hele bir de yaz mevsimi resmen başlamışken, bir adım geriye çekilip kariyerimiz ve hayatımızla ilgili planlarımızı şöyle bir gözden geçirip, bu yolu yürümüş kişileri dinlemeye ne dersiniz? 2017'den bu yana Neşen Yücel'in moderasyonu ve hepsi birbirinden değerli konukları ile gerçekleştirdiği bilgilendirici panel Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı? 21 Haziran'da Kanyon Joint Idea'da gerçekleşecek.

Kurumsal yaşamdan ayrılıp, beyaz yakalarını, topuklu ayakkabılarını çıkartıp; kolları sıvamış 3 tecrübeli profesyonel ile kendi yollarını çizmek üzere çıktıkları serüvenlerini konuşacağız. Kurumsaldan sonra hayat var mı? Peki ya özgürlükler ütopyasında herşey harika mı? Konuklarımızı dinlerken B Planlarımızı gözden geçirip, değişen kurumsal yaşam koşulları ve bizimle birlikte değişen ihtiyaçlarımız ekseninde güzel bir sohbet gerçekleştireceğiz.

Moderator: Neşen Yücel - Stage-Co Kurucu Ortağı

Konuklar:

Elvan Omay - The School of Life İstanbul'un Kurucusu

Erdal Uzunoğlu - Business Networking Koçu

Esen Bulut - Rimuut Kurucu Ortağı

Konfor alanının dışına bir adım atıp, kendi işini kurmuş olan profesyoneller tecrübelerini paylaşacak, panel sonunda hala yanıtlanmamış sorular varsa birebir sorularımızı yöneltecek ve en önemlisi, ilham verip, ilham alarak yolumuza devam edeceğiz. Belki iş yaşamının bize sunduğu konfor alanının tadına daha çok varmaya karar vereceğiz, belki işte şimdi hazırım deyip değişime ve dönüşüme doğru bir adım atacağız. Denemeye var mısınız?

21 June 2019 Friday 18:30

21 June 2019 Friday 20:30


Joint Idea, Kanyon, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Joint Idea Questions For Organizer?

Joint Idea insan algoritması ile işleyen ve sürdürülebilir bir Dünya için yaratıma alan açan sinerji ve iş birliği platformu. Joint Idea’nın daimi gelişim platformu Life Works Labs kapsamında gerçekleştirilen eğitimler, atölyeler, sohbetler ve alan tutma çalışmaları, uluslararası sosyal kabilemiz Love Mafia üyelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Amacımız kendini gerçekleştirmeye ve yaratıcı gücünü uyandırmaya niyet etmiş kişilere bizlere okullarda öğretilmeyen ve yeni dünyada ihtiyacımız olan donatıları ulaştırmak. Sizleri aramızda görmek bizlere keyif verecektir. Sosyal kabilemize dahil olmak isteyenleri www.lovemafia.co'ya davet etmek isteriz.