13 March 2019 - Wednesday

Mutfak Zirvesi'19

İstanbul, Şişli
Mutfak Zirvesi'19

Event Details

 Hayatımızın her alanına dokunan gastronomiyle ilişkimizi düşündük; insanla, doğayla nasıl etkileşim kurduğuna eğildik ve sonra sorduk, “Peki ya sonra?”. Her sene olduğu gibi bu sene de bizlere eşlik edecek birbirinden kıymetli konuşmacılarımızla, gastronominin geçmişiyle birlikte geleceğini ele alacağımız Mutfak Zirvesi’19 13-14-15 Mart 2019 tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisinde! “Peki ya sonra?” Gelin görelim!

     Bilet rezervasyon işlemlerimiz Biletino Biletleme Aracı ile alınmaktadır. Biletleme işlemine yönlendirilmeden önce birkaç uyarımız bulunmaktadır.

  1. Farklı biletler için aynı telefon numarası veya aynı e-posta adresini girmeyiniz.
  2. Biletinizi kaybetmeniz durumunda girdiğiniz bilgileri ileterek iletisim@itugastronomi.com e-posta adresine ulaşınız. Tekrar kayıt yapmayınız. Biletinizi https://www.biletino.com/ticketresend adresini kullanarak kontrol edebilirsiniz ve tekrar indirebilirsiniz.
  3. PNR kodunu kaybetmemek adına kayıt yaparken güncel bir e-posta adresi ve aktif bir telefon numarası girmenizi talep ediyoruz.
  4. Elektronik bileti e-posta dışında alternatif bir konumda saklamanızı öneririz ayrıca yazdırıp gelmeniz, herhangi bir aksaklık olması durumunda girişinizi kolaylaştıracaktır.

13 March 2019 Wednesday 11:00

15 March 2019 Friday 17:40


Mustafa Kemal Amfisi, İTÜ Maçka Kampüsü, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

İTÜ Gastronomi Kulübü
İTÜ Gastronomi Kulübü Questions For Organizer?

İTÜ Gastronomi Kulübü 2013 yılında üniversitemiz bünyesinde kurulan bir öğrenci kuruludur. Kulübümüz; gastronomi alanında çeşitli eğitim, tadım, workshop, seminer, söyleşi ve gezilere yer vermekle birlikte “Tadımlık” adında bir dergi de çıkarmaya başlamıştır. İTÜ Gastronomi Kulübü, her sene artmaya devam eden 300’den fazla aktif üyesi ve 4000’i aşkın üye sayısı ile Türkiye’nin her tarafından ilgilisine hitap eden bir kulüptür.