13 December 2018 - Thursday

İş Hayatının Dijital Dönüşümü

İstanbul, Şişli
İş Hayatının Dijital Dönüşümü

Event Details

İş hayatı hızlı bir değişim yaşıyor. 

Teknolojinin hayatımızdaki yerinin artmasıyla birlikte iş yapış şekillerimiz de değişiyor. Artık bordrolu çalışma yerine daha esnek çalışma modeli olan serbest çalışma modellerini daha sık görüyoruz. Sözleşmeli ve serbest çalışanlar, evde veya sahilde otururken çalışabilme becerilerini geliştiriyor. 

Crossover Türkiye'nin organizatörlüğünü ve Ülke Müdürü Mine Dedekoca'nın moderatörlüğünü yapacağı bu panelde, iş hayatımızın dijital dönüşümden nasıl etkilendiğini, uzaktan çalışma modelinin ne gibi teknolojilerle desteklendiğini ve de yakın gelecekte bizi ne gibi yeniliklerin beklediğini konuşacağız. 

Panelistler:

Emre Özbek- Cisco Türkiye İnovasyon Lideri

Emre Özbek Cisco Türkiye İnovasyon Lideri olarak Cisco'nun Türkiye'de Nisan 2018'de açılan 10. İnovasyon Merkezini yönetmektedbir. Bu görevi kapsamında Türkiye'deki kurumların dijital dönüşümlerine Cisco teknolojileri ile uyum içinde çalışan yine Türkiye'nin yerel teknoloji geliştiren firmaları ile iş birliği içinde ortak çözümler geliştirmektedir. Emre Özbek aynı zamanda Türkiye'nin öncü kurumsal inovasyon Ajansı Kovvan'ın kurucusudur. PwC ve Vodafone'daki kurumsal deneyimi ile İTÜ Çekirdek, Habitat, İstanbul Startup Angels, StartersHub ve Groupon da edindiği girişimcilik ekosistemi deneyimlerini birleştirecek şekilde her iki ortamın bir arada uyum içinde ve iş birliği ile çalışmasını sağlamaktadır.


Eren Çamlıkaya- Dijital dönüşüm Mentörü


Halil Aksu- CEO @ Gelecekhane

GelecekHane’nin kurucusu ve baş düşünürüdür. 25 yılı aşkın profesyonel deneyimi bulunmaktadır. Halil Aksu teknolojiye çok inanır, bunu yürekten savunur. Bile bile iyimserdir ve etrafına pozitif enerji verir. Merak bilime dönüşür, bilim teknolojiye dönüşür, teknoloji inovasyona dönüşür ve inovasyon insanlığın gelişimini sağlar. Yönetim danışmanlığı alanında yüzden fazla proje gerçekleştirmiştir. Şu an itibariyle 4 adet yayınlanmış kitabı bulunmakta, pek çok konferansta konuşmalar yapmaktadır.

Halil Aksu bir düşünürdür, bir mucittir ama en önemlisi aksiyon insanıdır. Halil Aksu ve GelecekHane, Maker Hareketi‘ni Türkiye’ye kazandırmıştır. Kalıp Kıran Hareketi, Gen Hareketinden sonra, Mayıs 2017’den bu yana Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifini başlatmış ve yürütmektedir.

Pogram Akışı:

18.30 Kayıt

19.00 Açılış 

19.05 Panel

20.00 Soru-Cevap

20.30 Networking zamanı 

13 December 2018 Thursday 19:00

13 December 2018 Thursday 20:30


Kolektif House | Levent, Esentepe Mah. Talatpaşa Cad. No: 5 (Harman Sok. Girişi), Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Start-ist
Start-ist

Start-ist, yeni kurulmuş veya büyümek isteyen girişimleri hizmet verenlerle buluşturarak her iki taraf arasında katalizör görevi görür.