27 November 2021 - Saturday

Sertifikalı Mutluluk Koçluğu Temel Seviye Programı

Online
Sertifikalı Mutluluk Koçluğu Temel Seviye Programı

Event Details

Kaydolun

Happiitude & Berkeley Sağlık Enstitüsü, Kaliforniya tarafından hazırlanmış ve içeriği ile 1. sıraya yerleşmiş sertifika kursumuza Katılın.

Berkeley Wellbeing Institute & Happiitude

Sertifikalı Mutluluk Koçunun bu heyecan verici yolculuğu, sizi Kaliforniya Berkeley Sağlık Enstitüsü ile birlikte formüle edilen 'Mutluluk Planı'nın yöntemleri, araçları ve çerçeveleriyle donatarak bir sonraki mutluluk ve büyüme düzeyine götürecektir.

Çok yönlü

Bu kurs, pozitif psikoloji alanında yapılmış en iyi araştırmalardan bazılarını öğrenmenize ve deneyimlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Programımız, katılımcıların sadece anlamalarına değil, aynı zamanda mutluluğu içeriden deneyimlemelerine yardımcı olan deneyimsel etkinliklere dayanmaktadır. Son birkaç yılda 50 ülkeden 2000'den fazla katılımcı bu kursa katıldı.

Mutluluğun Temelini Oluşturmak — KİŞİSEL (BEN)

Kişisel Mutluluğu artırma ve sürdürme yöntemlerini öğrenin; Mutluluk Araç Setlerinizi oluşturun; içinizdeki negatifliği serbest bırakın; Mutluluğun dört bölgesini deneyimleyin; Mutluluk Çerçevelerini ve modellerini keşfedin. (4 haftalık Mutluluk Koçu yolculuğu seviyelerinden biri)

Öğrenme Mutluluğu Koçluğu Metodolojisi ve Tasarım Çalıştayı — TAKIMLAR (BİZ)

Mutluluk Koçluğu metodolojisi, Vaka Çalışmaları, Duygu Atlası, Davranışın Değeri modelini, duyguların sağlıksız nasıl işlendiğini öğrenin, minnet ve şefkatin gücünü deneyimleyin. (4 haftalık Mutluluk Koçu yolculuğu seviyelerinden biri)

Mutluluğun Çerçevesini İşyerinde Uygulama — İŞYERİ (TOPLULUK)

İşyerinde mutluluk inisiyatifleri oluşturmak, şirket değerlerini davranışla uyumlu hale getirmek ve mutluluk girişimlerini ölçmek ve sürdürmek için yöntemler ve çerçeveler öğrenin. (4 haftalık Mutluluk Koçu yolculuğu seviyelerinden biri)

Bu Kurs kimler içindir?

İK, Öğrenme ve Geliştirme Profesyonelleri, Yaşam Koçları, Nörolinguistik Programlama eğitmenleri, Danışmanlar, Kurumsal Eğitmenler, Girişimciler ve başkalarına yardım etme yolculuğuna başlamak isteyen bireyler

27 November 2021 Saturday 10:00

18 December 2021 Saturday 10:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Start-ist
Start-ist

Start-ist, yeni kurulmuş veya büyümek isteyen girişimleri hizmet verenlerle buluşturarak her iki taraf arasında katalizör görevi görür.