28 September 2018 - Friday

u.nite Presents: Into The Woods Festival 2018

Muğla, Milas
u.nite Presents: Into The Woods Festival 2018

Event Details

(Scroll down for English)

Farklı kesimlere hitap eden eğlence anlayışlarını aynı çatı altında harmanlayan u.nite ailesi, bu sene üçüncüsünü planladığı, 40 saat boyunca, yerli ve yabancı 25'den fazla müzisyene ev sahipliği yapacak Into the Woods Festival'i için geri sayımı başlatıyor! 

Ege'nin bakir kalmış ve henüz keşfedilmemiş koyu Muğla-Akbük, bize gizli bir cennetin kapılarını aralatırken, çeşitli doğa ve spor aktiviteleri, kendi yolculuğunuzda ruhunuza dokunacak spirituel workshopları ile festival, katılımcılarına unutulmaz bir üç gün yaşatacak.

Yer alacak isimler, konaklama tipleri ve ulaşım bilgileri için takipte kalın!

#uniteforthevibe
#yüzdeyüzmüzik
#redbullkanatlandırır

-------------------------------------------------------------------------------------------

u.nite family, whom has been blending different kinds of entertainment concepts for years, is presenting you the Into the Woods Festval for the 3rd time! We will be hosting local and international 25 musicians for 40 hour non stop music experience.

While the Aegean's untouched and yet undiscovered bay of Muğla-Akbük will unleash the gates of a hidden paradise, the festival will give its participants an unforgettable three days with various nature and sports activities, spiritual workshops to touch your soul on your own journey.

Stay tuned for names, accommodation types and transportation information!

#uniteforthevibe
#yüzdeyüzmüzik
#redbullkanatlandırır

28 September 2018 Friday 12:35

30 September 2018 Sunday 12:00


Akbük Koyu, Gökova, Milas, Muğla


View Map

Event Promoter