02 November 2018 - Friday

u.nite 4th Anniversary

İstanbul
u.nite 4th Anniversary

Event Details

--Yüzümüzdeki gülümsemeyi ve kalbimizdeki ritmi üç senedir bizimle paylaşan dostlarımızla 2 Kasım akşamı dördüncü yaş günümüzü kutlamak için buluşuyoruz!


--Into the Woods 18’ afterında mistik ve spiritüel tınılarla bize unutulmaz anlar yaşatan Rey&Kjavik bu özel geceyi daha da özel kılmak için hazırlanıyor. Elektronik müziğe, kendi eventlerini düzenleyen hem booker hem de dj olarak atılan sanatçının hipnotik şarkıları ilk günlerinden Berlin'deki Kindlich'te piyasaya sürüldü, ardından Compost Black Label, Get Physical, KingStreet, Exploited ve Katermukke’de duyulmaya başladı. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde ve Burning Man gibi dünyaca ünlü festivallerde yer almış yetenekli müzisyen, 2017’de yayınladığı ilk albümünde kullandığı şaman ilahileri, arapça vokaller ve büyüleyici afrika soundlarıyla kültürel sınırlar tanımayan ilhamının kaynağını gösteriyor. Geceye iz bırakacak mantralar, oryantal vibrasyonlar ve çöl ritimleriyle Rey&Kjavik, yaptıkları müzikle manevi ve duygusal hayatlar arasında arabuluculuk yapan, canımız BTOC’nin ardından kabini devralacak.


--Ayrı yollarda biriktirdikleri müzikal deneyimlerini bir araya getirerek istediklerini üretmek amacıyla kurdukları Schnell Schnell ile, Doğu Civicik ve Ozan Korkmaz kısa sürede radarlara girdi. Gaye Su Akyol ve Rey Kjavik gibi isimlerin albümlerine yaptıkları remixler ve Cumartesi sabahları FG Radio’ daki programları ile emin adımlarla büyüyen bir kitleye sahip olan ikili, ailemizin dördüncü yılında golf gazinosunda!

02 November 2018 Friday 22:00

03 November 2018 Saturday 05:00


izmir kültürpark, Uluslararası İzmir Fuar Alanı Şair Eşref Bulvarı No:50 Kültürpark İZMİR, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter