03 June 2018 - Sunday

Gamfed Istanbul - Dünya Oyunlaştırma Federasyonu 2.Türkiye Konferansı (gamfedturkey.com)

İstanbul
Gamfed Istanbul - Dünya Oyunlaştırma Federasyonu 2.Türkiye Konferansı (gamfedturkey.com)

Event Details

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Yu-kai Chou ve Eda Bayraktar dahil, gülümseyen insanlar, yazı

GAMFED TÜRKİYE 2. İSTANBUL ETKİNLİĞİ 3 HAZİRANDA!

OYUNU CİDDİYE ALANLAR BU ETKİNLİKTE OLACAK…

Konferansın websitesi: http://www.gamfedturkey.com/ 

GamFed Uluslararası Oyunlaştırma Konfederasyonu Türkiye ayağı organizasyonu ile bu yıl İkincisi düzenlenecek çeşitli sektörlerden yerli ve yabancı uzman konuşmacıların sunumlarıyla katılımcılar arasında deneyim ve bilgi paylaşım platformu oluşturacak GamFed Uluslararası Oyunlaştırma Konfederasyonu Istanbul Etkinliği, 3 Haziran 2018 Pazar günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş kampüsünde gerçekleşecek.

Oyun, oyunlaştırma ve iş dünyasındaki arttırılmış gerçeklik gibi yeni nesil uygulamaları kapsayan, uluslararası sunumlar, atölye çalışmaları ve fuaye alanında yerini alacak oyuna gönül vermiş kurumları içinde barındıran yeni nesil etkinlikler, oyunlaştırmaya ilgi duyan tüm katılımcılara yeni bir vizyon sunmayı hedefliyor.

Alanında uzman kişilerin oyunlaştırma konusundaki uygulamaları anlatacağı etkinliğin bu sene ana teması "Oyunun Yeni Normları". Sabah seansında keynote konuşmacılar paylaşımını yaparken, öğleden sonra "Türkiye’de Oyunlaştırma", "Oyunlaştırma ve Yeni Teknolojiler", "Eğitimde Oyunlaştırma", "Oyunlaştırma ile Girişimcilik", "Oyunlaştırma Ürünlerinin Dünü, Bugünü ve Geleceği" başlıklı konuların ele alınacağı atölye çalışmaları ve paralel paneller yapılacak. Etkinlikte katılımcılar 20'ye yakın oyunlaştırma firmasının standında projeleri dinleme ve deneyimleme şansı bulacak.

Tüm gün ikramların mevcut olacağı etkinliğin konuşmacıları ve biletleri de oyunlaştırılmış bir kurguyla sunulmuştur.

Tam programa erişim için bit.ly/gamfed2018program adresini ziyaret edebilirsiniz.

Oyunlaştırma konusunda bilgi sahibi olmayı isteyen 400 kişinin katılacağı ve 6 ülkeden 20'den fazla konuşmacının katılacağı etkinliğin biletleri de oyunlaştırılmış kurgu ile artan şekilde satışa sunulmuştur.

GamFed Hakkında:

GamFed Uluslararası Oyunlaştırma Konfederasyonu kâr amacı gütmeyen dünya çapında oyunlaştırma bilgisi ve farkındalığını arttırmayı amaçlayan, sektördeki uygulayıcı, satıcı, danışman ve eğitimcilerin çıkarlarını gözeten ve oyunlaştırmayı teşvik eden bir kuruluştur. Türkiye temsilcisi Ercan Altuğ Yılmaz tarafından ilki geçen yıl Mayıs ayında Türkiye'de gerçekleşen Gamfed Istanbul konferansından videoları buradan izleyebilirsiniz.  


(GamFed) Uluslararası Oyunlaştırma Konfederasyonu şunları amaçlar:

  • Oyunlaştırma pazarını tanıtmak

  • Oyunlaştırma ağını genişletmek

  • İş uygulamalarında tutarlılığın sağlanması

  • Uluslararası düzeyde lobi faaliyetleri

  • Pazardaki datalarla sektöre katkıda bulunmak

  • Eğitimlerde standardizasyon ve tutarlılığın sağlanması

Ayrıca etkinliğe ait makaleye linkten ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Mekanı Görselleri: 

Bahçeşehir Üniversitesi - Beşiktaş Kampüsü

bahçeşehir üniversitesi taban puanları ile ilgili görsel sonucu

İlgili resim

gamfed habita ile ilgili görsel sonucu

b blok konferans bahcesehır fuayede ile ilgili görsel sonucu

03 June 2018 Sunday 09:30

03 June 2018 Sunday 20:30


Bahcesehir universitesi B konferans, bahçeşehir üniversitesi, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Gamfed Türkiye Questions For Organizer?

Ercan Altuğ Yılmaz, Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Netron, Bilgeadam ve Turkcell Akademi'de 10 yılı aşkın süre dijital eğitim teknolojileri üzerine çalıştı. Bu süreçte oyun tabanlı ve oyunlaştırılmış birçok ödüllü eğitim projesini hayata geçirdi. Ercan Altuğ Yılmaz halen Bahçeşehir Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Beykoz Üniversitesi ve ITUSEM, BAUSEM gibi kurumlarda Oyun Tasarımı ve Oyunlaştırma dersleri vermektedir. Gamification Meetup ve Gamification Hackathon adlarıyla oyunlaştırma adına bir çok etkinlik düzenlemektedir. Aktif olarak girişim merkezleri Startershub, Workinton, KWORKS, Impact Hub, İTÜ Magnet gibi kuluçka merkezlerinde mentorluk yapmaktadır. Şu anda dijitalleşme, dijital eğitim ve iletişim sistemleri, yeni nesil motivasyon, oyun tasarımı, oyunlaştırma, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gibi konularda eğitim ve seminerler verip, kurumlara danışmanlık yapmaktadır. Herkes için Oyunlaştırma ve İş'te Oyunlaştırma adında iki adet kitabı bulunmaktadır. Dünyadan seçkin oyun tasarımcısı ve oyunlaştırma uzmanlarının yer aldığı GamFed Uluslararası Oyunlaştırma Federasyonu'nun Türkiye temsilcisidir. GWC16 Gamification World Congress Madrid, Gamification Europe Brighton UK, Gamicon New Orleans USA, Gamilearn Barcelona gibi 10'dan fazla ülkede oyunlaştırma konferanslarından davet alarak sunum yapan ilk ve tek Türk’tür.

Comments