18 January 2018 - Thursday

Executive Talks by Start-IST // Visa Güneydoğu Avrupa Bölge Genel Müdürü Berna Ülman

İstanbul, Şişli
Executive Talks by Start-IST // Visa Güneydoğu Avrupa Bölge Genel Müdürü Berna Ülman

Event Details

Start-IST organizatörlüğünde ve Garanti Partners ev sahipliğinde gerçekleşen Executive Talks serisinin 5. buluşmasına davetlisiniz.

Executive Talks etkinliklerimizde Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yönetim kadrolarında bulunan yöneticilerini sizlerle buluşturuyoruz. Bir yandan iş hayatında başarıya ulaşmalarının sırrını öğrenirken, diğer yandan da iş hayatı dışındaki tutkularını, meraklarını, kısacası onları benzersiz bir birey yapan bütün detayları kendilerinden dinliyoruz.

Bu ayki etkinliğimizde Fortune Türkiye tarafından Türkiye'nin en güçlü global kadını listesine seçilen Visa Europe Güneydoğu Avrupa Bölge Genel Müdürü Berna Ülman'ı konuk ediyoruz. Finans sektöründe yıllara yayılan tecrübesini ve farklı coğrafyaları kapsayan üst düzey yöneticilik deneyimini dinleyeceğimiz bu keyifli sohbete sizleri davet ediyoruz. 

Program:

Konuk konuşmacımız Berna Ülman'a sormak istediğiniz soruları etkinlik öncesi ve sırasında #startist hashtagi ile birlikte paylaşabilirsiniz.  

Mekan Sponsoru:

Garanti Partners

 

Basın ile İlişkiler Sponsoru:

BültenGönderin

18 January 2018 Thursday 19:00

18 January 2018 Thursday 20:30


GarantiPartners Girişim Üssü, Büyükdere Caddesi No:42 Doğuş Han Kat: 5, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Start-ist
Start-ist

Start-ist, yeni kurulmuş veya büyümek isteyen girişimleri hizmet verenlerle buluşturarak her iki taraf arasında katalizör görevi görür.