25 December 2015 - Friday

Chromas': Koro Christmas Konseri | Santa Maria Draperis Kilisesi

İstanbul, Beyoğlu
Chromas': Koro Christmas Konseri | Santa Maria Draperis Kilisesi

Event Details

Chromas' Koro 2015 Mart'ta İstanbul'da kuruldu ve haziran'da ilk konserlerini verdi. Repertuvarı geniş bir yelpazeden eserlerden oluşuyor ve koronun asıl amacı söyleyen ve dinleyenlerin her performansı benzersiz yaşamaları! 

Askıda Bilet nedir?

Paylaşma ve dayanışma örneği olan “askıda” uygulaması, ilk kez İtalya’da “askıda kahve” adı altında başladı. Müşteriler kahve alırken bir kahvenin daha parasını ödeyerek ‘askıya’ asıyor ve böylece bir başkasına kahve ısmarlamış oluyorlardı. Türkiye’de ise bazı fırınlarda “askıda ekmek” adıyla uygulanan bu yardımlaşma yöntemi, ilk kez 2009 yılında Antalya Devlet Tiyatrosu tarafından tiyatro sahnelerine de taşınmıştı.

Şimdi ise Chromas'ın tüm konserlerinde askıya bilet bırakabilir veya askıdan bilet alabilirsiniz! 

* Bu konsere katılmak için yapmanız gereken Biletino.com'a girerek kaydınızı oluşturmaktır. Satın almış olduğunuz e-biletlerinizin kodları SMS ya da e-mail yoluyla size ulaşacaktır. Etkinliğe katılırken Qr kodlu biletinizin çıktısını yanınızda bulundurmayı unutmayınız. Size gelen maildeki bileti telefonunuzdan da göstererek etkinliğe giriş yapabilirsiniz.

Önemli Not: Konser günü kapıda bilet satışı yapılmayacaktır.

www.chromaschoir.com

https://www.facebook.com/chromas.choir

25 December 2015 Friday 20:30

25 December 2015 Friday 22:30


Santa Maria Draperis Latin Katolik Kilisesi, İstiklal Cad., Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Vokal Akademi

Vokal müzik için kolektif bir platform Vokal Akademi. Burada tek enstrümanın bedenin. İnsan sesinin sınırlarını baştan keşfediyor, uçuk kaçık hayaller kurup bir bir gerçekleştiriyoruz. Belki bir koro çalışmasında, belki bir atölyede, belki de sesini dünyanın diğer ucuna duyuracağın bir projede buluşuruz, kim bilir? İhtimaller potansiyelin kadar sonsuz.