29 September 2015 - Tuesday

Salı Sallanır / Bang La Decks / 29 Eylül 2015

Edirne, Edirne Merkez
 Salı Sallanır / Bang La Decks / 29 Eylül 2015

Event Details

Geçen sezon gerçekleşen 33 etkinliğinde de sold out olmayı başararak bir ilke imza atan etkinlik serisi #salısallanır 4 aylık aradan sonra 29 Eylül gecesi Dünyaca ünlü duo, Bang La Decks ile unutulmaz bir geri dönüşe hazırlanıyor.

2012 yılında "Kuedon" parçası ile Ultra Music Festivali'nde çıkışlarını yapan grup Bang La Decks, 2013 yazında "Utopia" parçasıyla yakaladığı yükselişi hızla devam ettirdi. Grup, iTunes ve Shazam'da 1 numaraya yükseldi.

Çıkışlarına Fifa 2015 Soundtracklariyle devam eden duo, Avicii, Afrojack, Benny Benassi, Chuckie, Deniz Koyu, Jesse Voorn, Mat Zo, R3hab ve daha bir çok isim tarafından desteklenen ikili Flo Rida'nın "How I Feel" parçasını remix'leyerek müzik kariyerlerine devam etti. 2014 yılında çıkardıkları "Zouka" ile Youtube'da 8 milyona yaklaşan izlenme sayısına ulaşan ikili son parçaları "Aide" ile başarılarını devam ettirerek Türk radyoları müzik listelerine üst sıralardan girerek, Shazam Türkiye'de 1 numaraya yükseldiler.

Bang La Decks’e sezon açılışında mixeri haziran ayında bir kez daha beraber sahne aldığı Out Of Order residenti taçsız kral Çağrı Baki ile paylaşacak.

29 September 2015 Tuesday 22:00

30 September 2015 Wednesday 03:30


Fly Lounge, Baca Mevkii Edirne, Edirne Merkez, Edirne


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
The Event Factory

The Event Factory, bulunduğu bölgede türünün en iyi etkinlikleri için etrafında etkileşim platformları yaratıyor ve bütünleşik pazarlamasını gerçekleştiriyor. Dünya'nın ve Türkiye'nin sayılı müzisyenleri ile seyirciyi kusursuz buluşturmayı gaye edinen The Event Factory, ekibinin 10 yılı aşkın tecrübesi ile tüm Türkiye'de kültür, spor ve eğlence ana başlıkları altında bir çok katılımcıya sorunsuz geziler ve aktiviteler sunmak için 2016 yılında faaliyete geçmiştir.