28 April 2018 - Saturday

HBF 2018 / 5. Anniversary / Ramada Resort Akbük

Aydın, Didim
HBF 2018 / 5. Anniversary / Ramada Resort Akbük

Event Details

Tüm streslerden uzakta 4 günlük bir ütopya,

Denize, kuma, güneşe eşlik eden müzik,

Farklı üniversitelerden ve yüzlerce güzel insan...

24 saat herşey dahil sistemiyle, 28 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek HBF 2018,  bu yıl devamsızlık derdini ve iş izinlerini sorun olmaktan çıkarıyor, hafta sonu tatiliyle, 1 mayıs resmi tatilini birleştiriyor!

Yüzlerce güzel insan bir kez daha evlerinden, dertlerinden ve cüzdanlarından uzakta, denizin güneşe yeşilliğe kavuştuğu bir coğrafyada buluşacak; yalnızca sınırsız yeme-içmenin değil,  Türkiye çapında bir lineup’ın da dahil olduğu eşsiz bir festival deneyimi yaşayacaklar; arkadaşlarıyla unutulmaz anılar biriktirirken yeni arkadaşlıklar da edinecekler.

CÜZDANLAR EVDE KALSIN!!!

3 stagede her gün 9 event & 24 saat herşey dahil konaklama!

Gidiş dönüş ulaşım sağlanacak iller, İstanbul(Avrupa-Anadolu), Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, İzmit,

28 April 2018 Saturday 09:30

01 May 2018 Tuesday 17:30


Ramada Resort Akbük, Akbük Mah. 3044 Cadde No: 46, Didim, Aydın


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
The Event Factory

The Event Factory, bulunduğu bölgede türünün en iyi etkinlikleri için etrafında etkileşim platformları yaratıyor ve bütünleşik pazarlamasını gerçekleştiriyor. Dünya'nın ve Türkiye'nin sayılı müzisyenleri ile seyirciyi kusursuz buluşturmayı gaye edinen The Event Factory, ekibinin 10 yılı aşkın tecrübesi ile tüm Türkiye'de kültür, spor ve eğlence ana başlıkları altında bir çok katılımcıya sorunsuz geziler ve aktiviteler sunmak için 2016 yılında faaliyete geçmiştir.