15 October 2016 - Saturday

İlyas Yalçıntaş / Edirne Hangar Performance Hall / 15 Ekim C.tesi

Edirne, Edirne Merkez
İlyas Yalçıntaş / Edirne Hangar Performance Hall / 15 Ekim C.tesi

Event Details

Türk pop müziğinin yeni yıldızı İlyas Yalçıntaş, The Event Factory organizasyonuyla, 15 Ekim Cumartesi Hangar Performance Hall'de sahne alıyor.

X Factor Türkiye’de "İncir" şarkısı ile çok dikkat çeken, ardından bu sene çıkardığı "İçimdeki Duman" albümüyle türkçe pop'un kilit isimleri arasında yerini alan İlyas Yalçıntaş, bu özel gecede hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

iTunes'ta ve TTNet Müzik'te en çok indirilen ve en çok dinlenilen şarkıcı olmayı başaran Yalçıntaş, şarkıları ve sesi kadar, canlı performanslarıylada hayranlarının kalbinde taht kurmayı başardı.

Bilet: 30 TL
Kapı Girişi: 40 TL

Ayrıntılı Bilgi: 0536 350 37 87

15 October 2016 Saturday 21:00

16 October 2016 Sunday 01:30


Hangar Performance Hall, Ağaoğlu Tesisleri Hangar, Edirne Merkez, Edirne


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
The Event Factory

The Event Factory, bulunduğu bölgede türünün en iyi etkinlikleri için etrafında etkileşim platformları yaratıyor ve bütünleşik pazarlamasını gerçekleştiriyor. Dünya'nın ve Türkiye'nin sayılı müzisyenleri ile seyirciyi kusursuz buluşturmayı gaye edinen The Event Factory, ekibinin 10 yılı aşkın tecrübesi ile tüm Türkiye'de kültür, spor ve eğlence ana başlıkları altında bir çok katılımcıya sorunsuz geziler ve aktiviteler sunmak için 2016 yılında faaliyete geçmiştir.