01 June 2024 - Saturday

Mathilda @ backyard secrets

Ankara, Çankaya
Mathilda @ backyard secrets

Event Details

Hukuk okurken, Sıkı bir elektronik müzik dinleyicisi olarak başladığı bu yolculukta, bunun en büyük tutkusu olduğunu anlayan Ezgi aka Mathilda , profesyonel olarak DJ’lik yapmaya
karar verdi ve bununla ilgili eğitim aldı.

2018'den bu yana çaldığı enerjik setlerle , dinleyicisiyle sahne kurduğu özel bağ ve doğal enerjisiyle dikkatleri üstüne toplayarak Türkiye'nin önde gelen club ve festivallerinde, ayrıca yurtdışında da performans göstermiştir . Kariyerinde hızlı bir ivme yakalayan Mathilda, Türkiye'nin favori kadın DJleri arasında isminden söz ettirmeye devam etmektedir. Hozho, Moonwalk, Oliver Huntemann, Space Motion, Glowal, Monkey Safari, Echonomist, Maxim Leny, Solee gibi bir çok isimle aynı sahneyi paylaşmış ve desteklenmiştir.

Müziğini ve setlerini melodi, enerji ve groove'un arasında bi yerlerde olarak tanımlayan Mathilda, progressive house, melodik house soundlarını dinleyiciyle buluşturmayı seviyor.

Kurallar

- Etkinlik 18 yaş ve üzeridir.

- Girişler güvenliğin insiyatifindedir. Kapı, uygun görülmeyen katılımcıları almama hakkına sahiptir ve kadın-erkek dengesi gözetilecektir.

- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

- Etkinlik alanına yanıcı,patlayıcı,kesici,delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ile girmek yasaktır.

- Avantajlı biletler sınırlı sayıdadır. Avantajlı biletlerin tükenmesinin ardından fiyatlar değişecektir. Organizatör, bilet fiyatlarında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Etkinlik girişinde kimlik kontrolü olacağından kimlik kartlarınızı yanınızda bulundurmanız zorunludur.

- Organizasyon şirketi, uygun görmediği kişileri bilet fiyatını iade ederek mekana almama hakkına sahiptir.

- Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.

- Organizasyon yetkililer katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara ücret iadesi yapmadan etkinlik alanından uzaklaştırma yetkisine sahiptir.

- Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup, katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

01 June 2024 Saturday 23:00

02 June 2024 Sunday 05:00


backyard secrets, Barbaros, Büklüm Caddesi No:71, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
backyard secrets

Ankara'nın elektronik müzik mabedi backyard secrets'a hoş geldiniz! En sevdiğin DJ'lerin sahne aldığı, müziğin ve dansın sınır tanımadığı bir ortamda unutulmaz gecelere hazır mısın? Haftanın Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri, özel kokteyller ve sürprizlerle dolu bir dünyayı keşfetmeye hazır olun! backyard secrets'ta her şey sana özel! Bizi takip et, en güncel gelişmelerden haberdar ol! #backyardsecrets #ankara #elektronikmüzik #gecehayatı