06 September 2024 - Friday

Boris Brejcha Another Dimension Tour

İstanbul, Sarıyer
1250.00 TRY - 5500.00 TRY
Boris Brejcha Another Dimension Tour

Event Details

Elektronik müzik sahnesinin en yenilikçi sanatçılardan Boris Brejcha Dimensions albüm turu kapsamında 6 Eylül'de Bonus Parkorman sahnesinde İstanbul'da! Minimal techno'nun benzersiz maskeli şövalyesine Moritz Hofbauer ve Frieder & Jakob eşlik ediyor! Uzun süre akıllarda kalacak olan bu gecenin biletleri biletino.com'da!


Bistro ve Loca talebiniz için linkten bize ulaşabilirsiniz / For Table & VIP Box Requests you can apply via the link: Apply

Bonus Parkorman'da gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında, Garanti BBVA Bonus, Money ve Flexi kart kullanıcılarına özel bir fırsat sunuluyor: tüm Bonus Parkorman etkinliklerinde %10 bonus! Bu avantajdan faydalanarak, bir ay içinde en fazla 100 TL bonus kazanabilirsiniz. Kampanya detayları ve katılım koşulları için bonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 Genel Kurallar

- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş ve üzeri tüm Katılımcılar bilete tabiidir.
- Etkinlik alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.
- Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.
- Etkinlik süresince tüm Katılımcıların biletlerini yanlarında bulundurması gerekmektedir. Etkinlik alanına giriş yapan Katılımcıların alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekecektir. 
- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Organizasyon sahibi Etkinlik bilet bedelini iade etmek koşuluyla uygun görmedikleri kişiyi Etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
- Yiyecek, içecek ve açık sigara paketleri etkinlik alanına alınmayacaktır.
- Etkinlik alanına evcil hayvan kabul edilememektedir.
- Etkinlik alanı içinde özel eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Tüm özel eşyalarının sorumluluğu Katılımcıya aittir.
- Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
- Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.), Selfie Stick ve GoPro çubukları vb. materyaller alınmayacaktır.
- Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı
organizatöre ait olup Katılımcı Etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
- Açık tütün ve tütün mamüllerinin etkinliğe girişi yasaktır.
- Label Project tarafından vestiyer ve otopark hizmeti verilmemektedir.

Performers

Boris Brejcha

06 September 2024 Friday 16:00

07 September 2024 Saturday 00:00


Bonus Park Orman, Maslak, 34485 Sarıyer/İstanbul, Türkiye, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Label Project
Label Project

Label Project bir Gezi Makinesi markasıdır.