31 August 2024 - Saturday

ZAMNA ISTANBUL

İstanbul, Sarıyer
1000.00 TRY - 3500.00 TRY
ZAMNA ISTANBUL

Event Details

Zamna Festival arrives in Istanbul on August 31st at Bonus Parkorman, a unique and stunning outdoor location where the most incredible artists will gather for a unique journey to celebrate the first ever Zamna event in the country.

Expect stellar musical performances, custom stage production, state-of-the-art sound design and immersive visual installations that will make the first edition of Zamna in Istanbul an unforgettable memory forever submerged in our memory.

Bistro ve Loca talebiniz için linkten bize ulaşabilirsiniz / For Table & VIP Box Requests you can apply via the link: Apply

Bonus Parkorman'da gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında, Garanti BBVA Bonus, Money ve Flexi kart kullanıcılarına özel bir fırsat sunuluyor: tüm Bonus Parkorman etkinliklerinde %10 bonus! Bu avantajdan faydalanarak, bir ay içinde 100 TL'ye varan bonus kazanabilirsiniz. Kampanya detayları ve katılım koşulları için bonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 Genel Kurallar

- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş ve üzeri tüm Katılımcılar bilete tabiidir.
- Etkinlik alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.
- Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.
- Etkinlik süresince tüm Katılımcıların biletlerini yanlarında bulundurması gerekmektedir. Etkinlik alanına giriş yapan Katılımcıların alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekecektir. 
- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Organizasyon sahibi Etkinlik bilet bedelini iade etmek koşuluyla uygun görmedikleri kişiyi Etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
- Yiyecek, içecek ve açık sigara paketleri etkinlik alanına alınmayacaktır.
- Etkinlik alanına evcil hayvan kabul edilememektedir.
- Etkinlik alanı içinde özel eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Tüm özel eşyalarının sorumluluğu Katılımcıya aittir.
- Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
- Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.), Selfie Stick ve GoPro çubukları vb. materyaller alınmayacaktır.
- Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı
organizatöre ait olup Katılımcı Etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
- Açık tütün ve tütün mamüllerinin etkinliğe girişi yasaktır.
- Label Project tarafından vestiyer ve otopark hizmeti verilmemektedir.

 

31 August 2024 Saturday 16:00

01 September 2024 Sunday 00:00


Bonus Park Orman, Maslak, 34485 Sarıyer/İstanbul, Türkiye, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Label Project
Label Project

Label Project bir Gezi Makinesi markasıdır.