04 May 2024 - Saturday

18. MBG Hafta Sonu

İstanbul, Beşiktaş
18. MBG Hafta Sonu

Event Details

1983 yılından beri bilimsel faaliyetleri araştırıp üretmek isteyen birçok meraklı ve bilimsever öğrenciyi bir araya getiren Boğaziçi Üniversitesi Bilim Kulübü (BÜBK) etkinliği olarak bu sene on sekizincisi düzenlenecek olan Moleküler Biyoloji ve Genetik Hafta Sonu; yüzlerce lise, üniversite lisans ve lisansüstü öğrencisinin de katılımıyla 4-5 Mayıs 2024 tarihlerinde Güney Kampüs Albert Long Hall'da yüz yüze olarak gerçekleşecek.


18. Moleküler Biyoloji ve Genetik Hafta Sonu etkinliğinin amacı; iki gün boyunca düzenlenen çeşitli oturumlar yardımıyla katılımcıları alanında uzman konuşmacılar ile bir araya getirmek, moleküler biyoloji alanındaki gelişmelerden haberdar etmek ve bu alandaki uygulamalar, üzerinde çalışılan yeni araştırmalar, bu alanda kaydedilecek ilerlemeler ve olası değişimler konusunda ufuk açmaktır.

Sizleri de 4-5 Mayıs'ta aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz. Ayrıntılı bilgi ve biletlere erişmek için @bogazicibio Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Performers

Prof. Dr. Gizem Dinler Doğanay (İstanbul Teknik Üni.) Prof. Dr. Ebru Işık Alturfan (Marmara Üni.) Doç. Dr. Caner Ünlü (İstanbul Teknik Üni.) Prof. Dr. Esra Çağavi (Medipol Üni.) Doç. Dr. N.C. Tolga Emre (Boğaziçi Üni.) Prof. Dr. Aslı Tolun (İstanbul Teknik Üni.) Prof. Dr. Ayşegül Mülayim (İstanbul Üni.) Doç. Dr. Hilal Ay (Yıldız Teknik Üni.)

04 May 2024 Saturday 10:45

05 May 2024 Sunday 16:20


Albert Long Hall, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter